
27 értékelés a következő termékről:Sanicat csomósodó macskaalom vanília & mandarin illattal
Töltse fel termékfotójátValódi gazdik tapasztalatai
AI által generált összefoglaló a vásárlók által írt értékelések alapján
A macskaalom illata sokaknak tetszik, kellemes és nem tolakodó, jól elfedi a szagokat. Azonban a csomósodás terén vegyesek a vélemények: sokan panaszkodnak, hogy nem áll össze, és könnyen szétesik, ami megnehezíti a takarítást. Néhány vásárló elégedett a szagok elfedésével és a porzás hiányával, míg mások nem ajánlanák újra. Összességében vegyes tapasztalatokkal találkozhatunk.
|
Sanicat
Kb 10 éve használunk Sanicat-et és meg vagyunk vele elégedve.
|
Nem csomósodik
Két zacskóval vettem itteni vélemények alapján - de sajnos nem vált be. Egyrészt, én nem éreztem semmilyen illatot, se vaníliát, se mandarint... De még ez lenne a kisebb baj. Az alom viszont szinte egyáltalán nem csomósodik, vagy ha össze is áll egy kicsit, a legkisebb érintéstől is darabokra hullik, így nem lehet átszitálni.
|
Nem rossz
Negatívum :széteső pisi csomók
Pozitívum :nem porol és szagtalan. Egy hónapot kibírt napi tisztítás mellett
|
Jó alom
Mikor az első zsákot kiöntöttem, már készültem a porfelhőre, de aztán elmaradt... Na ERRE már lehet mondani, hogy pormentes:D Az illata valóban nagyon enyhe, de az alom a szagokat jól, viszonylag sokáig megköti (de a végtelenségig nem bírja mint a tigerino active carbon:D) A nagyobb szemcseméret miatt annyira nem csomósodik jól mint az apró szemű almok, de bőven tűréshatáron belül van még. Plusz pont hogy kisebb, 8l-es kiszerelésben kapható!!
|
Legjobb alom
Sok sok álmot kipróbáltunk, volt ami jobban, volt ami kevésbé vált be. Viszont ennek a márkának ez a mandarinos változata nagyon jó. Szépen csomosodik és nagyon hatékonyan megköti a szagokat. Almozáskor nincs semmilyen kellemetlen szag.
|
Sanicat csomosodo macskaalom
Az illata az tényleg visszafogott, mert én sem érzem 😄De az állaga nagyon jó, könnyen eltávolítható a sok "gombóc"
|
Tökéletes
Nagyon sok féle almot kipróbáltam és ez volt a legjobb! Szépen csomósodik, nem hullik szét és nagyon jól megköti a szagokat. Ajánlom mindenkinek!
