
27 értékelés a következő termékről:Sanicat csomósodó macskaalom vanília & mandarin illattal
Töltse fel termékfotójátValódi gazdik tapasztalatai
AI által generált összefoglaló a vásárlók által írt értékelések alapján
A macskaalom illata sokaknak tetszik, kellemes és nem tolakodó, jól elfedi a szagokat. Azonban a csomósodás terén vegyesek a vélemények: sokan panaszkodnak, hogy nem áll össze, és könnyen szétesik, ami megnehezíti a takarítást. Néhány vásárló elégedett a szagok elfedésével és a porzás hiányával, míg mások nem ajánlanák újra. Összességében vegyes tapasztalatokkal találkozhatunk.

|
8 l
Elsőre tetszik
Jó az illata, szépen összeáll, csomósodik. És végre egy alom, aminek a porától nem kell megfulladni. Először vettem, nekem tetszik, vásárolni fogom. Meglátjuk, hosszú távon hogy válik be.
|
Táncsics Mihály út 1
Szerintem jó kis alom! Nekünk bevált! Nincs erős illata, szagokat jól fedi és ha nem is tökéletesen, de megfelelően csomósodik.
Sokadjára veszem újra, az ára is jó
|
Nem ajánlom
Illata miatt kapott 2 csillagot, nagyon finom mandarin illata van. Viszont nem csomosódik, hullik szét darabokra az alom, nagyon nehéz takarítani. Borzasztó nem ajánlom, sajnos 2 zacskóval vettem, így muszáj leszek elhasználni, de szenvedés vele a takarítás.
|
Legjobb
Évek óta csak ezt veszem, Sanicatből többet kipróbáltam ivartalanított kandúromnak, ez vált be a legjobban, nincs tömény pisi szag takarításkor, széklet szagát is nagyon jól fedi. Tescóban kaphatóakat magasan lekörözi, szilikon kristályos almot nem próbáltam még, de ez bevált.
|
Nem nagy szám
Kivezetésre került a kedvencem, ezért vettem ilyet, de nem jött be. Nem jól csomósodik, a csomók könnyen szétesnek. A szagok elfedése sem erős. A szemcsék túl nagyok, az álló porszívó fel se szívja. Egynek jó, de hosszútávon nem használnám.
Gyenge
Másodjára vásároltam, elsősorban az illata miatt mert nagyon kellemes volt és jól elfedte a szagokat legutóbb. Sajnos úgy tűnik nagyon változó a minősége, mert a mostanin alig érződik illatosítás és így a szagokat sem köti meg egyáltalán. Pluszba a csomósodása is elenyésző, legtöbbször teljesen szétesik minden benne.
kellemes illat de sajnos nem csomósodik
Nagyon kellemes illata van, nem tolakodó pont megfelelően erőteljes, de sajnos az alom valóban minden pisi kiszedésnél ezernyi apró darabra hullik szét
|
Nem csomósodik
Enyhén illatos, nem annyira porzik de sajnos a pisi nem áll össze gombóccá, vagy ha mégis formát ölt, szétesik… nem veszem többet.
|
Nem csomósodik
Ez az alom nem csomósodik, nem fogom újra venni többet.
|
Tökéletes
Kezdő vagyok a macskaalmok világában. Ezt ajánlották, megvettem. Nincs összehasonlítási alapom, de meg vagyok vele elégedve. Jól csomósodik, nem porzik, illata megfelelő, nem túl erős, de azért érződik. Újra vásárolnám!
A legjobb
A legjobb
|
Nincs illata, nyomott hagy a WC-n kívül.
Van egy bevált márkám, ami ezen az oldalon nem elérhető, de hozzáhasonlót kerestem. Sajnos nem találtam meg. Ez az alom nem illatos, erősen szagosodik. És ami a legnagyobb probléma vele: a macskák almos mancsnyomokat hagynak a WC-n kívül, ami sárszerűen néz ki és undorító. Nem ajánlom senkinek!!!
|
Nem rossz
Kellemes az illata, nem túl erős, sose volt büdös. Nem értem, amikor az emberek arra panaszkodnak, hogy egy alom nem elég illatos. Nem légfrissítő, a cicák jobban érzik, elég, ha nincs pisiszaga. Ultra fehérrel keverve használtuk, mert önmagában 4 cica mellett nem volt elég gyorsan szilárduló, de nem porolt annyira, mint a fehér.
|
The best
Ez vált be idáig a legjobban
|
Best
A legjobb, imádja a cicám.
|
Nem csomósodik
Gyakorlatilag egyáltalán nem csomósodik, átszitálhatatlan így az alom, nem gazdaságos. Vaníliának és mandarinnak nyomát sem érzem, de a szagokat valamennyire megköti, csak ezért nem 1 csillag.
|
Legjobb
Leginkább bevált alom!
|
Simply the best
A legjobb, amit valaha vettem!
Nem csomósodik
Sajnos egyátalán nem csomósodik. Azonnal szétmálik apró darabokra, amint a lapáttal kiemelném.
Nem vennék ilyen almot mégegyszer.
|
Jelenleg kedvenc alom
Jó illata van; nem büdösödik gyorsan és könnyű takarítani mert jól csomósodik+nem porzik.Nálunk ez az abszolút kedvenc.
