
27 értékelés a következő termékről:Sanicat csomósodó macskaalom vanília & mandarin illattal
Töltse fel termékfotójátValódi gazdik tapasztalatai
AI által generált összefoglaló a vásárlók által írt értékelések alapján
A macskaalom illata sokaknak tetszik, kellemes és nem tolakodó, jól elfedi a szagokat. Azonban a csomósodás terén vegyesek a vélemények: sokan panaszkodnak, hogy nem áll össze, és könnyen szétesik, ami megnehezíti a takarítást. Néhány vásárló elégedett a szagok elfedésével és a porzás hiányával, míg mások nem ajánlanák újra. Összességében vegyes tapasztalatokkal találkozhatunk.

|
8 l
Elsőre tetszik
Jó az illata, szépen összeáll, csomósodik. És végre egy alom, aminek a porától nem kell megfulladni. Először vettem, nekem tetszik, vásárolni fogom. Meglátjuk, hosszú távon hogy válik be.
|
Táncsics Mihály út 1
Szerintem jó kis alom! Nekünk bevált! Nincs erős illata, szagokat jól fedi és ha nem is tökéletesen, de megfelelően csomósodik.
Sokadjára veszem újra, az ára is jó
|
Legjobb
Évek óta csak ezt veszem, Sanicatből többet kipróbáltam ivartalanított kandúromnak, ez vált be a legjobban, nincs tömény pisi szag takarításkor, széklet szagát is nagyon jól fedi. Tescóban kaphatóakat magasan lekörözi, szilikon kristályos almot nem próbáltam még, de ez bevált.
|
Tökéletes
Kezdő vagyok a macskaalmok világában. Ezt ajánlották, megvettem. Nincs összehasonlítási alapom, de meg vagyok vele elégedve. Jól csomósodik, nem porzik, illata megfelelő, nem túl erős, de azért érződik. Újra vásárolnám!
A legjobb
A legjobb
|
The best
Ez vált be idáig a legjobban
|
Best
A legjobb, imádja a cicám.
|
Legjobb
Leginkább bevált alom!
|
Simply the best
A legjobb, amit valaha vettem!
|
Jelenleg kedvenc alom
Jó illata van; nem büdösödik gyorsan és könnyű takarítani mert jól csomósodik+nem porzik.Nálunk ez az abszolút kedvenc.
|
Sanicat
Kb 10 éve használunk Sanicat-et és meg vagyunk vele elégedve.
|
Jó alom
Mikor az első zsákot kiöntöttem, már készültem a porfelhőre, de aztán elmaradt... Na ERRE már lehet mondani, hogy pormentes:D Az illata valóban nagyon enyhe, de az alom a szagokat jól, viszonylag sokáig megköti (de a végtelenségig nem bírja mint a tigerino active carbon:D) A nagyobb szemcseméret miatt annyira nem csomósodik jól mint az apró szemű almok, de bőven tűréshatáron belül van még. Plusz pont hogy kisebb, 8l-es kiszerelésben kapható!!
|
Legjobb alom
Sok sok álmot kipróbáltunk, volt ami jobban, volt ami kevésbé vált be. Viszont ennek a márkának ez a mandarinos változata nagyon jó. Szépen csomosodik és nagyon hatékonyan megköti a szagokat. Almozáskor nincs semmilyen kellemetlen szag.
|
Sanicat csomosodo macskaalom
Az illata az tényleg visszafogott, mert én sem érzem 😄De az állaga nagyon jó, könnyen eltávolítható a sok "gombóc"
|
Tökéletes
Nagyon sok féle almot kipróbáltam és ez volt a legjobb! Szépen csomósodik, nem hullik szét és nagyon jól megköti a szagokat. Ajánlom mindenkinek!
