
35 értékelés a következő termékről:Lukullus hidegen sajtolt marha & pisztráng
Töltse fel termékfotóját|
Kiváló!
3 ból 3 kutya eszi jóízűen.Nagyon jó ár èrtèk arányú kutyatáp,jól laknak vele látszólag is.Labardor ,Tacsi,Uszkár kutyusok egyből ettèk gondolkodás nèlkűl,holott válogatós mindegyik 🙂.
|
Nagyon jó táp!
Az árához képest ez egy nagyon jó táp! Sok félét próbáltunk már drágábbat és kicsit olcsóbbat is de eddig ez volt a legjobb! A black angus táppal ellentétben ami szintén pelletes és baromira poros volt ez nagyon jó és szinte csak a zsák alján van egy maroknyi por belőle...4 kutyánk eszi a tápot és nagyon szeretik! :) A legkisebb kutyánknak a nagyobb szemeket félbe törjük így ő is könnyebben fogyasztja! Lehetne 15kgos kiszereltségben is! :)
|
Szuper!
A kutyám nagyon szereti, szép tőle a szőre, és nincsenek büdi pukik.
|
Pomáz
Nagyon jó,izletes a táp akutyák szeeretik. Az a baj ,hogy morzsálodik könnyen széttörik.
|
Olcsó és minőségi
Az egyetlen kutyatáp, amit (végre) megesz a kutyánk (labrador). Ezidáig nagyon sok félét (taste of the wild, wolf of wilderness, brit care, brit premium, fit activie, ezekből is több fajtát) próbáltunk, amit rövid időn belül megunt -sajnos válogatós fajta-, de ez végre bevált neki.
Kiváló hidegen sajtolt táp
A kutyám jóízűen eszi, rágja a tápszemeket.
Szőrzete puha,fényes és nem csomósodik.
A táptól energikus és jókedvű.
Emésztése jó,széklete állaga megfelelő.
Nekünk bevált.
|
Szuper!
Nagyon szereti a kutyám! Szívesen eszi,szárazon is. Jó az összetétele,kellemes az illata. Széklet is megfelelő tőle.
Még csak a második zsákkal vettünk belőle,de ha marad ez a lelkesedés érte,ennél maradunk!
|
Hosszú távon is bevált
Lassan két éve kapják, még mindig nagyon izlik a kutyáknak. Nagyon jó élettani hatása van, szép a szőrzetük, jó az emésztésük, kellő energiát biztosít.
|
Szuper
Így még nem ízlett táp a kutyámnak soha, jó döntés volt, hogy kipróbáljuk. Még csak pár napja kapja, de remélem ez végre minden szempontból beválik! Ajánlom mindenkinek!
|
eszegeti
Rendkívül válogatós kutyám van. Nagyon kevés tápot hajlandó megkóstolni. Képes napokig éhezni, akkor sem hajlandó megenni. Ezt a tápot eszegeti, ízlik neki. Remélem tartósan szeretni fogja. Az összetétele és az állaga jónak tűnik.
marha & pisztráng
Örülük, hogy van benne hal, viszont nincs erőteljes hal illata.
Lukullus charolais marha & pisztráng
Végre nem kell 2 féle tápot vennem, hanem vanbenne marha és hal is. Kellemes az illata az összetevői pedig magukért beszélnek.
|
Lukullus charolais marha & pisztráng
Nekünk nagyon bevált a táp. Fél éve adom a kutyámnak és ez az első táp amitől nincs kellemetlen lehellete a kutyámnak.
|
Ez végre ízlik
Sweety valóban édes spániel, ám meg kell hagyni, ritka válogatós egy jószág. Sorra próbáljuk ki a tápokat, sokszor még a jónevű eldeleket is otthagyja. Ez viszont valamiért tetszik neki. Talán kiérzik belőle valamelyik gyümölcs íze, vagy valóban különleges páros a marha-pisztráng - nem tudom, de örülök, hogy végre valamit jóelsően elfogyaszt a mi kis kuytusunk.
|
Jó a fogaknak
Mivel nagyobbak as zemek így szerencsére rágásra készteti a kutyámat így nem falja már a vasoráját. Szerencsére jól is torelálja. legközelebbis ezt fogom venni. Kicsit drága, de megéri az árát.
