
35 értékelés a következő termékről:Lukullus hidegen sajtolt marha & pisztráng
Töltse fel termékfotóját
10 kg: új receptúra
Az új receptúra nagyon rossz
Az új receptúra porrá válik, száraz és az illata sem olyan jó mint volt. Egyelőre rendelünk mást.
A régit imádtuk, sok éve azt ette a kutyus.

|
1,5 kg: új receptúra
Konkrétan hasmenést és hányást okozott
Nagyon szerettük az előző receptúrát, azért próbáltuk ki az újat, de SOHA TÖBBET! Egy csillagot se érdemelne csak a rendszer nem engedi

|
1,5 kg: új receptúra
Konkrétan hasmenést és hányást okozott
Nagyon szerettük a régi receptúrát, amiatt adtunk egy esélyt az újnak, de SOHA TÖBBET.

|
10 kg: új receptúra
Az "uj receptura" ota silany minosegu
Tokeletes kutyatap volt allagra, meretre, mindenhogy.
Az uj (gondolom olcsobb) receptura ota borzalmas. Torik, porzik, taroloba kiontve 2 centi por marad az edeny alljan. A kutya nyalatol osszetapad a talban a morzsalek, szegeny alig tudja kinyalogatni a letapadt csomokat. Mintha valami silany takarmany lenne.
Kar erte, imadtuk. Igy viszont senkinek sem ajanlom, es ahogy nezem nem ez az egyetlen osszetetel ahol sikerult lerontani a minoseget (valtozatlan arert persze).

1,5 kg: új receptúra
Új receptúra
Sajnos az új receptúra nem jött be a kutyáimnak. Már öt éve ezt kapták de most kénytelen voltam más márkájú eledelre váltani. Kár érte.

Igazolt vásárlás
Az értékelés igazolt vásárláson alapul.
10 kg: új receptúra
Járt utat…
Sajnos ez az új receptúra nem izlik annyira a kutyámnak mint az előző.

|
1,5 kg: új receptúra
Új recept
Sajnos az új receptúra nagyon el lett szúrva pedig evek óta ezt eszi a kutyusom.. nagyon csalódott vagyok. Apró,morzsás és porzik…:(
|
Jó étek.
Most elsőre nagyon bejött kutyáimnak.Továbra is rendelek nekik.
|
A legjobb
A kutyáim 1 éve ezt eszik és normalizálódott az emésztésük, legjobb táp amit valaha etettem! Energikusak gyönyörű a szőrzetük is és imádják! Charolines marha & pisztráng!!!! Csak legnagyobb bánatunkra mostanában nem elérhető, főleg 10 kg-os kiszerelésben! Ami frusztráló!! Bízom benne, hogy a készlethiány végre megszűnik és folyamatosan elérhető lesz!!!!!!!
Miért nincs már nagy kiszerelében???
A kutyám csak ezt szeretik, 3 éve ezt kapják és a Roccot. Emésztésük is nagyon jó tőle. Sajnálom, hogy a Charles marha- pisztráng nincs már nagy kiszerelésben és a Rocco sincs amit szoktam nekik adni. Eddig mindig innét rendelem, de most tanácstalan vagyok.
|
Jó választás
Az állatorvosunk tanácsára váltottunk tápot, mivel a kutyám egy ideje reflux-tól szenved. Azt tanácsolta, hogy a fehérjetartalmat tartsam szem előtt, (minél kevesebb annál jobb) így ez és az összetevők alapján erre a tápra esett a választás. Napi kétszer kapta a savlekötő tablettát, de még így is nagyon rossz volt neki. 4 évig egy szintén minőségi tápot kapott. Amióta váltottunk nagyban javult a kutyám refluxa, a pocakja és a szeklete is rendben van, mellette pedig nagyon szereti. :)
|
Imadat van!
9 honapos Cane Corsonal kozel multban valtottunk a Lukullus hidegen sajtolt tapra es imadja. Pedig eddig kizarolag nyers husos etrenden volt , de szo szerint megorul ezert a tapert. Nap kozben beul a zsak ele es nyuszog, keri egesz nap. A pisztrangos marhas es a kacsas baranyos a 2 nagy kedvenc. Nagyon jol hasznosul, a vegtermek is tokeletes!
|
Bevált
Nagyon jó táp át-érték arányban. DE! az etetési útmutató azért kicsit vicces, majdnem dupla mennyiséget kell adnunk az agár keverékünknek, hogy formában maradjon.
Kiválóan hasznosul
Allergiás kutyusnak is tökéletes. Jól emészthető, kevés végtermék!
|
Kutya izléssel "isteni" lehet
Még csak néhány napja eszi ezt a tápot, ebből még keveset a régiből többet, de nagyon ízlik a kutyánknak. Az etetési útmutató szerint a súlyához (24,4 kg) napi 300 g-ot kell ennie, de a boxer kutyánk többet enne... Nem tudom, szabad-e vagy megszokja ezt a mennyiséget?
|
Sajnos nem eszik meg a tápot pedig nem finnyássak a kutyáim pedig nagyon jo a beltartalma.
Sajnos eggyik kutyám sem eszi meg pedig jo a beltartalma.
Csak ajánlani tudom
Nagyon szereti a kutyánk, összetevői alapján került erre a tápra a választás és egyáltalán nem bántuk meg. Már sokadjára rendelem újra. Ár-érték alapján a legjobb.
Jó táp, de nekünk nem jött be
Nagyon szimpatikus volt a táp az összetevők és a hidegen sajtolt gyártási mód miatt, ezért rögtön két zsákkal is berendeltem. Sajnos elég lágy a kutyám bélsara, mióta ezt a tápot kapja, viszonylag nagy mennyiségeket termel és erősebben vedlik. Más tápokhoz képest a Lukullustól nem szellent büdöseket és nagyon szereti, ráadásul nem tudja úgy "beszippantani", mint a granulált tápokat. Valószínűleg egyén kérdése, hogy kinek mennyire bírja az emésztése a fehérje-és rosttartalmat.
|
A kevesebb több
Nincs benne csirke, térfogatra sokkal kevesebb kell mint a többi tápból. Bár még csak négy napja eszi, minden nap alig várja, és jót ropogtat, ezután végtermék is megfelelő méretű állagú. A tápszemek természetesebbnek tűnnek a többinél, pellet szerű.
Talán az én kutyámnak sok volt.
Érzékenyebb emésztéssel rendelkező kutyám van, de mindenképp szerettem volna valami magasabb hús tartalmú tápot.
Sajnos a szervezete viszont nem reagált rá túl jól.
Vízzel higítva remekül puhul, az illata sem olyan kellemetlen, mint amire elsőnek számítottam. Talán egy kicsit finomítanék a recepten.
