
35 értékelés a következő termékről:Lukullus hidegen sajtolt marha & pisztráng
Töltse fel termékfotóját|
Jó étek.
Most elsőre nagyon bejött kutyáimnak.Továbra is rendelek nekik.
|
A legjobb
A kutyáim 1 éve ezt eszik és normalizálódott az emésztésük, legjobb táp amit valaha etettem! Energikusak gyönyörű a szőrzetük is és imádják! Charolines marha & pisztráng!!!! Csak legnagyobb bánatunkra mostanában nem elérhető, főleg 10 kg-os kiszerelésben! Ami frusztráló!! Bízom benne, hogy a készlethiány végre megszűnik és folyamatosan elérhető lesz!!!!!!!
Miért nincs már nagy kiszerelében???
A kutyám csak ezt szeretik, 3 éve ezt kapják és a Roccot. Emésztésük is nagyon jó tőle. Sajnálom, hogy a Charles marha- pisztráng nincs már nagy kiszerelésben és a Rocco sincs amit szoktam nekik adni. Eddig mindig innét rendelem, de most tanácstalan vagyok.
|
Jó választás
Az állatorvosunk tanácsára váltottunk tápot, mivel a kutyám egy ideje reflux-tól szenved. Azt tanácsolta, hogy a fehérjetartalmat tartsam szem előtt, (minél kevesebb annál jobb) így ez és az összetevők alapján erre a tápra esett a választás. Napi kétszer kapta a savlekötő tablettát, de még így is nagyon rossz volt neki. 4 évig egy szintén minőségi tápot kapott. Amióta váltottunk nagyban javult a kutyám refluxa, a pocakja és a szeklete is rendben van, mellette pedig nagyon szereti. :)
|
Imadat van!
9 honapos Cane Corsonal kozel multban valtottunk a Lukullus hidegen sajtolt tapra es imadja. Pedig eddig kizarolag nyers husos etrenden volt , de szo szerint megorul ezert a tapert. Nap kozben beul a zsak ele es nyuszog, keri egesz nap. A pisztrangos marhas es a kacsas baranyos a 2 nagy kedvenc. Nagyon jol hasznosul, a vegtermek is tokeletes!
|
Bevált
Nagyon jó táp át-érték arányban. DE! az etetési útmutató azért kicsit vicces, majdnem dupla mennyiséget kell adnunk az agár keverékünknek, hogy formában maradjon.
Kiválóan hasznosul
Allergiás kutyusnak is tökéletes. Jól emészthető, kevés végtermék!
|
Kutya izléssel "isteni" lehet
Még csak néhány napja eszi ezt a tápot, ebből még keveset a régiből többet, de nagyon ízlik a kutyánknak. Az etetési útmutató szerint a súlyához (24,4 kg) napi 300 g-ot kell ennie, de a boxer kutyánk többet enne... Nem tudom, szabad-e vagy megszokja ezt a mennyiséget?
Csak ajánlani tudom
Nagyon szereti a kutyánk, összetevői alapján került erre a tápra a választás és egyáltalán nem bántuk meg. Már sokadjára rendelem újra. Ár-érték alapján a legjobb.
|
A kevesebb több
Nincs benne csirke, térfogatra sokkal kevesebb kell mint a többi tápból. Bár még csak négy napja eszi, minden nap alig várja, és jót ropogtat, ezután végtermék is megfelelő méretű állagú. A tápszemek természetesebbnek tűnnek a többinél, pellet szerű.
|
Kiváló!
3 ból 3 kutya eszi jóízűen.Nagyon jó ár èrtèk arányú kutyatáp,jól laknak vele látszólag is.Labardor ,Tacsi,Uszkár kutyusok egyből ettèk gondolkodás nèlkűl,holott válogatós mindegyik 🙂.
|
Nagyon jó táp!
Az árához képest ez egy nagyon jó táp! Sok félét próbáltunk már drágábbat és kicsit olcsóbbat is de eddig ez volt a legjobb! A black angus táppal ellentétben ami szintén pelletes és baromira poros volt ez nagyon jó és szinte csak a zsák alján van egy maroknyi por belőle...4 kutyánk eszi a tápot és nagyon szeretik! :) A legkisebb kutyánknak a nagyobb szemeket félbe törjük így ő is könnyebben fogyasztja! Lehetne 15kgos kiszereltségben is! :)
|
Szuper!
A kutyám nagyon szereti, szép tőle a szőre, és nincsenek büdi pukik.
|
Pomáz
Nagyon jó,izletes a táp akutyák szeeretik. Az a baj ,hogy morzsálodik könnyen széttörik.
|
Olcsó és minőségi
Az egyetlen kutyatáp, amit (végre) megesz a kutyánk (labrador). Ezidáig nagyon sok félét (taste of the wild, wolf of wilderness, brit care, brit premium, fit activie, ezekből is több fajtát) próbáltunk, amit rövid időn belül megunt -sajnos válogatós fajta-, de ez végre bevált neki.
Kiváló hidegen sajtolt táp
A kutyám jóízűen eszi, rágja a tápszemeket.
Szőrzete puha,fényes és nem csomósodik.
A táptól energikus és jókedvű.
Emésztése jó,széklete állaga megfelelő.
Nekünk bevált.
|
Szuper!
Nagyon szereti a kutyám! Szívesen eszi,szárazon is. Jó az összetétele,kellemes az illata. Széklet is megfelelő tőle.
Még csak a második zsákkal vettünk belőle,de ha marad ez a lelkesedés érte,ennél maradunk!
|
Hosszú távon is bevált
Lassan két éve kapják, még mindig nagyon izlik a kutyáknak. Nagyon jó élettani hatása van, szép a szőrzetük, jó az emésztésük, kellő energiát biztosít.
|
Szuper
Így még nem ízlett táp a kutyámnak soha, jó döntés volt, hogy kipróbáljuk. Még csak pár napja kapja, de remélem ez végre minden szempontból beválik! Ajánlom mindenkinek!
|
eszegeti
Rendkívül válogatós kutyám van. Nagyon kevés tápot hajlandó megkóstolni. Képes napokig éhezni, akkor sem hajlandó megenni. Ezt a tápot eszegeti, ízlik neki. Remélem tartósan szeretni fogja. Az összetétele és az állaga jónak tűnik.
