
35 értékelés a következő termékről:Spike Classic kutyaház
Töltse fel termékfotójátMinden értékelés (35)
|
Elégedett vagyok
Elégedett vagyok a termékkel,nagyon gyorsan összeszerelhető és még jol is néz ki😊Kutyusomnak is tetszik.Télen bélelésre szükség lesz de könnyen megoldhatò .
|
L - 30 kg alatt max!
5 perc összeszerelni, viszont a 35 kgs kutyánk nem fér el benne. Sajnos benéztem, más ne tegye!
|
Szuper
Nagyon remek, jó választás kistestű kedvenceinknek.
Spike Classic kutyaház
Sajnos csak XL-es méretben volt annó, border collie-nak nagy, majd megoldom :) Jó minőségű, könnyű összerakni, a tetőgerinc illesztését viszont javítani kellett két másik csavarral (5 perc). Stabil, állítható a lába. Az XL-es belső méret 82x75 cm összerakva.
|
Dekoratív
Malamutnak lett véve, egyenlőre az XL méret megfelelőnek tűnik.
|
kutya házikó
Tegnap kaptam meg a házikót,hamar összeraktuk,olyan amit vártam ,nekünk esőtől széltől kell hogy védje a kutyust a célnak teljesen megfelel ,és nagyon mutatós is!
|
kutya házikó
Tegnap kaptam meg a házikót,hamar összeraktuk,olyan amit vártam ,nekünk esőtől széltől kell hogy védje a kutyust a célnak teljesen megfelel ,és nagyon mutatós is!
|
Szolnok
Igaz hogy nem hőszigetelt de egy kutyának bőven elég az ha nem ázik,mivel ott van a szőr rajta ami "szigetel"! Nem kell itt annyira komolyan venni ezt a szigetelés témát! A házikó tökéletes arra hogy ne ázzon és szélvédett helyen legyen,arra pedig tökéletes! Miután összeraktam utána egyből rávittem egy réteg lakkot,így egy darabig nem lesz gond vele! :)
|
NE VEDD MEG!!!
Sajnos csalódnom kellett!!! :( nem szigetelt, az anyaga és a formája talán jó
Nem hőszigetelt
Nem hőszigetelt, fázik benne a kiskutya, semmi értelme. Inkább lenne egy kicsivel drágább, de hőszigetelt, és kellene az ajtóra valamilyen ajtó, vagy függöny, amin a kiskutya ki-be járkálhat, de a hidegtől véd.
|
kutyam haza
Hamar megerkezett osszerakas utan rokton elfoglalta
|
kutyam haza
Hamar megerkezett osszerakas utan rokton elfoglalta
|
Elmegy
Nagyon vékony, nincsen szigetelés!
|
Spike Standard kutyaház Totónak
Nagyon szuper!!! Tényleg olyan minőség mint a képen látható!!! Csak ajánlani tudom!!!
Spike kutyahaz
Szuper! Ma kaptam meg, 15 perc alatt összeraktam, a kutya pedig bent is van!
