
35 értékelés a következő termékről:Spike Classic kutyaház
Töltse fel termékfotójátMinden értékelés (35)
|
Könyű és kinom!
Könnyű volt összerakni és a kutyus is megkostolta. Kibéleltem és tettem rá műanyag ajtót így télen már imádja.
|
L-es méret, 6 hónapos kutyának
Kb 1 hete használja a kutyus az ólat. A mienk egy Alaszkai Malamut kölyök, még csak 6 hónapos.
Az ól összeszerelése elég könnyű, még tapasztalatlanabb személyeknek is 1 óra alatt meglehet oldani. A furatok egy kivételével jó helyen voltak, annál az egynél kellett egy kis utólagos munka hogy jól belemenjen a csavar.
A ház minősége inkább közepes mint kimagasló. Az alja elég erős, és a tető is, de a két oldalfal, azért lehetne erősebb. Összességében átlagos, korrekt termék.
|
L es méret
A termék sajnos hibásan érkezett. A tetőléc több helyen el volt
Repedve illetve az oldal fal is sérült volt.egy asztalossal kijavittatom majd a hibákat. Emiatt össze még nem tudtam szerelni.
Jeleztem az ügyfélszolgálat felé, nagyon gyorsan regáltak, 2 opciót is felajánlottak. Nagyon korrekt a probléma kezelésük.
|
Nagyon szuper
XL kutya házát vettem németjuhásznak, csak egy gond van vékony fala de amúgy szuper csak ajánlani tudom mindenkinek!!!
|
Nem rossz!!!
Ma kaptam meg, méretével és formájával nincs baj de a anyag vastagságal nem vagyok megelégedve. XL-es kutya házát vettem németjuhásznak ideális.
|
L - 30 kg alatt max!
5 perc összeszerelni, viszont a 35 kgs kutyánk nem fér el benne. Sajnos benéztem, más ne tegye!
|
kutya házikó
Tegnap kaptam meg a házikót,hamar összeraktuk,olyan amit vártam ,nekünk esőtől széltől kell hogy védje a kutyust a célnak teljesen megfelel ,és nagyon mutatós is!
|
kutya házikó
Tegnap kaptam meg a házikót,hamar összeraktuk,olyan amit vártam ,nekünk esőtől széltől kell hogy védje a kutyust a célnak teljesen megfelel ,és nagyon mutatós is!
