
35 értékelés a következő termékről:Spike Classic kutyaház
Töltse fel termékfotójátMinden értékelés (35)
Szép, de gyenge
Összerakva szépen néz ki, viszont nagyon, de nagyon gyenge...
Biztosan nem rendelnék belőle ismét.
|
NE VEDD MEG!!!
Sajnos csalódnom kellett!!! :( nem szigetelt, az anyaga és a formája talán jó
Nem hőszigetelt
Nem hőszigetelt, fázik benne a kiskutya, semmi értelme. Inkább lenne egy kicsivel drágább, de hőszigetelt, és kellene az ajtóra valamilyen ajtó, vagy függöny, amin a kiskutya ki-be járkálhat, de a hidegtől véd.
|
Elmegy
Nagyon vékony, nincsen szigetelés!
