
37 értékelés a következő termékről:Super Benek levendula macskaalom
Töltse fel termékfotóját
|
10 l (kb. 8 kg)
Szuper
Mindig ilyet rendelek
nagyon jól vsomósodi az illata is jó nem beszélve arról hogy jó az ára.
|
Végre egy szuper alom
2 cica van, sokat kiprobaltunk...sztem ez magasan a legjobb, főleg ar-ertek arányban. Nagyon jól csomosodik, nem porzik, es még 2 hét után sem büdös. Elég "kikanalazni" es utána tölteni. 4 csomaggal vettem 2 hónapja, es ma bontottam fel az utolsót. Remélem ilyen minőségű is marad!
|
Cica alom
Sok kipróbált alom között eddig ez volt a legjobb, valószínű a levendula illat miatt.
|
Elvarásnak megfelel
Sokféle almot kipróbáltam a cicáknak. Ezaz egyik legjobb. Igen kicsit porzik de nem vészesen, lehet vele azért bánni. Nem a legapróbb szemcsés, így nem hordja annyira szét egyik cicám sem. Jól csomósodik!! Kellemes az illata és a kellemetlen szagokat is elfogja amennyire elvárható. Árban is rendben:) tudom ajánlani!!
|
Szuper alom
Nagyon jól csomósodik, két Main Coon cicám van, nem ragad a szőrébe!
|
Top alom, kedvencem
Abszolút kedvenc. Nem büdös hetek után sem. Nem porolodik. Mást nem használok már ezentúl.
|
SZAGTALAN MACSKAALOM
kiválóan szagmentesít, takarékos, nem porzik.
|
Eddig ez a legjobb
Nagyon szeretem,mert nem lesz olyan kellemetlen szaga,
mint a natúr macskaalomnak.
|
legjobb alom
xx
|
Kíváló "szuper" Benek
Jó napot!
Nagyon jó macska alom. Levendula illatával jól megköti a szagokat, jól tapad de nem a cica lábára. Évek óta ezt használjuk, 8 éves macskánknak, Timo szereti. Szóval ajánlom másnak is. Van más illattal is.
|
Minden szagot elnyom
Minimálisan porzik. Nagyon sokáig megtartja az illatát ami hasonlít a levendulához és még a több napos almos vödörben is elnyom minden szagot. Atombiztos csomókba áll össze. Sokszor leragad a tálca aljára de csak mert mind a 4 cica egy tálcába szeret járkálni.
|
Ajánlom
Tökéletesen igaz a leírás; az alom kiválóan csomósodik és kiszedhető.
|
Jó minőségű alom
Egy kicsit nagyobb szemcséjű mint a másik alom amit venni szoktam. Az illata hasonlít a levendulára de szerencsére nem nagyon mert nem szeretem azt az illatot. De még akkor is jobb mint a cica kaki illat. Nekem egyátalán nem porzik. Ha néha le is ragad a tálca aljára, simán fel tudom szedni. Szépen egyben maradnak a gombócok csak elvétve esnek szét. De akkor is jó kis masszív darabok. És ami meglepett, hogy a vödör amiben 3-4 napi adag is gyűlik, illatos lett!!! Azelőtt durva szaga volt.
|
Benek Levendula
Ár-érték arányban a legjobb csomósodó, nem porzó alom. Rendszeres alomtisztítás mellett nulla alomszag van, apró szemű, így a cica nem rázza szét kényszeresen az egész lakásban.
Jo
Megfelelő, kicsit eros vegyszerszag de csökkenti a macska kaka szagát
|
Fantasztikus!!
Az eddigi legjobb alom, elérhető áron!!! Mindenkinek csak ajánlani tudom! Használata óta megszűntek a rossz szagok az almos láda körül és benne is, ráadásul nagyon jó illata van, s a cica is szereti! Nem tapad le az almos aljára sok pisivel sem, hanem szépen egybeáll és könnyen ki lehet szedni! Ja, és nem porol! Szuper termék nagyon! Ezentúl ezt vesszük máskor is.
|
Kasszandra
Jól csomósodik, végig tartja az illatot.
Mint minden almot a cicák végighordják a
a lakásban, de eddig ez volt a legjobb.
|
minden tekintetben bevált
szuper alom! jól csomósodik és fedett alomtálcával gyakolatilag szagtalan. aminek külön örültem, hogy a cica nem hordja szét (csak az alom előtti szőnyegen hagy pár szemet) és nem porzik. havonta kb 15 liter fogy belőle, úgy hogy nem spórolunk vele.
Szuper
A cicáim imádják, én meg könnyen kezelem, nem porzik és nincsenek kellemetlen szagok.
|
Kiváló
Nekünk abszolút bevált. Az alom jól csomósodik, és a levendula miatt nem büdös. Az alom nem fogy gyorsan, sokáig kitart. A cica is szívesebben használja, mint pl a kristályosat.
