
37 értékelés a következő termékről:Super Benek levendula macskaalom
Töltse fel termékfotójátAlom
Nem szeretem
|
Porzik.
Nem vált be .Ahhoz túl drága, hogy állandóan takarítsak utána.
|
Meg lehet tőle fulladni
Szerintem ez eddig a legrosszabb alom, amit vettem. Nagyon zavarja az orrom. Az illata pedig közel sincsen a levendulához.
|
Sajnos nem vált be.
Az illata kellemes, jól elfedi a kellemetlen szagokat. Nem hordják szét a lakásban csak az alom előtti szőnyegen van pár szem. Viszont nem tudom egyben kiszedni állandóan leragad az alomtálca aljára úgy kell felkaparni.
