
37 értékelés a következő termékről:Super Benek levendula macskaalom
Töltse fel termékfotóját
|
10 l (kb. 8 kg)
Szuper
Mindig ilyet rendelek
nagyon jól vsomósodi az illata is jó nem beszélve arról hogy jó az ára.

|
10 l (kb. 8 kg)
Néhány éve jó termék volt...
Néhány évvel ezelőtt nagyon szerettem. Most rendeltem újra. Csalódás. Nagyon poros, nem igazán áll össze és olyan "illata" lett, mint valami ócska wc illatosítónak...

|
10 l (kb. 8 kg)
Közepes
Szépen csomósodik, de néha szétesik, viszont túl nagyszemű nehéz kilapátolni, és borzasztóan porzik sajnos szóval emiatt nem fogom újravenni :( Egyébként az illata nem túl erős de kellemes, a szagokat egészen jól tartja.
|
Végre egy szuper alom
2 cica van, sokat kiprobaltunk...sztem ez magasan a legjobb, főleg ar-ertek arányban. Nagyon jól csomosodik, nem porzik, es még 2 hét után sem büdös. Elég "kikanalazni" es utána tölteni. 4 csomaggal vettem 2 hónapja, es ma bontottam fel az utolsót. Remélem ilyen minőségű is marad!
|
Cica alom
Sok kipróbált alom között eddig ez volt a legjobb, valószínű a levendula illat miatt.
|
Elvarásnak megfelel
Sokféle almot kipróbáltam a cicáknak. Ezaz egyik legjobb. Igen kicsit porzik de nem vészesen, lehet vele azért bánni. Nem a legapróbb szemcsés, így nem hordja annyira szét egyik cicám sem. Jól csomósodik!! Kellemes az illata és a kellemetlen szagokat is elfogja amennyire elvárható. Árban is rendben:) tudom ajánlani!!
Alom
Nem szeretem
|
Sokáig elég, sokáig használják
Macskaalomok közül nekem ez vált be.
|
Szuper alom
Nagyon jól csomósodik, két Main Coon cicám van, nem ragad a szőrébe!
|
Top alom, kedvencem
Abszolút kedvenc. Nem büdös hetek után sem. Nem porolodik. Mást nem használok már ezentúl.
|
Mint a beton...
Szuper jó az illata, félig nyitott alomba a legjobb választás... lett volna, ha nem lenne sárszerű, amikor felveszi a nedvességet, és mint a beton, tapad az alomláda aljára. Borzalmas takarítani, pedig a nedszívó képessége rendben van. Kár, mert nagy reményeket fűztem hozzá.
|
SZAGTALAN MACSKAALOM
kiválóan szagmentesít, takarékos, nem porzik.
|
Eddig ez a legjobb
Nagyon szeretem,mert nem lesz olyan kellemetlen szaga,
mint a natúr macskaalomnak.
|
legjobb alom
xx
|
Porzik.
Nem vált be .Ahhoz túl drága, hogy állandóan takarítsak utána.
|
Nem is tudom...
Az elmúlt kb. 1 évben romlott ennek az alomnak a minősége, miközben jócskán megdrágult. Sajnos így is kénytelen vagyok újra ezt venni, mert a többi még irreálisabban drágább. Egy dolog, hogy a vevő pénztárcája megsínyli, de a legbosszantóbb, hogy a drága, ártatlan kisállatokon spórolja el a gyártó a minőséget! Ugyanis egy ideje nagyon porzik ez az alom, amit bekaparás közben a cica belélegzik. Felszedni meg már művészet, betonszerűen odatapad a tálca aljához a sok por miatt. Lepontoztam emiatt.
|
Kíváló "szuper" Benek
Jó napot!
Nagyon jó macska alom. Levendula illatával jól megköti a szagokat, jól tapad de nem a cica lábára. Évek óta ezt használjuk, 8 éves macskánknak, Timo szereti. Szóval ajánlom másnak is. Van más illattal is.
Jó illatú, könnyen kezelhető lakásban
Eddig Li**-ben vásárlt macskaalmot használtunk ami porzott és nem is csomósodott.
Ez a macskaalom nagyon jól csomósodik, könnyen kezelhető. Én azért a pisit nem húznám le a wc-n...
De nem kellemetlen szagú, érződik a levendula.
|
Minden szagot elnyom
Minimálisan porzik. Nagyon sokáig megtartja az illatát ami hasonlít a levendulához és még a több napos almos vödörben is elnyom minden szagot. Atombiztos csomókba áll össze. Sokszor leragad a tálca aljára de csak mert mind a 4 cica egy tálcába szeret járkálni.
Super Benek Levendula
Az illata jó , fedett dobozból nem szivárgott ki a pisiszag. Viszont 2 cica mellett nem csomosodott, hanem egy, kikaparhatatlan ragacsos tömbbé állt össze. Nem igazán vált be.
