
65 értékelés a következő termékről:Markus-Mühle Black Angus Junior
Töltse fel termékfotóját|
Szuper
Sokáig kerestem a megfelelő eledelt . Megtaláltam. Presa canario kölyök kutya fejlődik , izmosodik egyszerre. Nem kell túl etetni . Kicsivel adok többet az előírtnál. Igaz 70 kg felnőtt súlyra adom. Nincs rajta hús izom . Szikár. Én ráöntök 0,5-1 dl vizet. Nem poros. Csak ajánlani tudom. Igaz külön porc. Külön csont erősítőt is adom.
|
Legjobb junior kutyatáp
Nagyon sokat fejlődött, amióta ezt használom. Tápanyagban gazdag és maximális a felszívódás.
|
Imádja
Többféle tápot pròbáltam már. Ez nagyon bevált. A border collie kiskutyám imadja, szépen ropogtatja, nincs az a szokásos büdös táp szaga...
Mivel hidegen sajtolt eljárással készült, biztos vagyok benne, h a kutyámnak a legjobb választás. Jò szìvvel ajánlom!
|
Bevált termék
10 hetes kora óta kapja az Amstaffom. Szép a szőre szép a bőre. Nagyon szereti magában és vizesen is. Jutifalatkent is bevált. Engem nem zavar, hogy poros az alja mert vizet keverem minden reggeliben. Még fogok párszor rendelni belőle biztosan.
|
Magyar vizsla
Jónak tűnik, little wolf of wildernessről váltottunk erre a tápra, ezt szerencsére megeszi.😊
|
Markus Mühle
Végre hallom rágni is a kis pöttyös Nózinkat ❤️
Gond nélkül átállt erre a tápra ☺️
|
Szigetszentmiklos
3 amstaff kutyám van.
Kivétel nélkül imádják.
Leválasztás után,a puppik is is ezt kapják.
Maximális elégedettség..
|
5 hónapos Németjuhász
A terméket szívesen elfogyasztja az 5 hónapos Németjuhász. Royal fajtatápról álltunk át, mert hasmenést és bőrkiutést tapasztaltunk.1 hét alatt rendeződött a székletprobléma, és a kiütések is elmúltak. Elégedettek vagyunk, köszönjük az ajánlást.
|
Kölyök táp
Kiváló táp
|
Nagyszerű termék - a kutyám szerint is...
3 hónapos kora óta ezt kapja, eleinte fura volt neki, de ez most már, 5,5 hónaposan nem gond. Gyönyörűen fejlődik a német juhász - labrador keverék Zorró, a szőre,a testsúlya, a kondija mutatja. Válogatós a "fiatalember" most már ezt-azt, különböző izesítőket, szaftokat keverek hozzá, hogy változatos legyen.
|
Szuper
Magyar vizslám 2 hónapos kora óta ezt kapja, szépen fejlődik, selymes a szőre, lassan a felnőtt verziót tesszük próbára.
|
4 hónapos nélmet juhász - labrador keverék kutyánk imádja
Eleinte kicsit nagynak tüntek a táp darabok, melóznia kellett hogy megrágja, de most már már okés, nagyon szereti picinyem (4 hónapos 17,5 kg), állatorvosunk szerint is optimális a gyors növekedéséhez. Élvezi ropogtatni. Néha keverek hozzá apróra vágott valamilyen húst (csontos hús megfőzve, a csontot is megkapja utána)
Tökéletes!
Royal Canin Puppy-ról váltottunk erre a tápra amint eljött az ideje. Az oldalon néztem ki a visszajelzések alapján (németjuhász kiskutya) és azt kell mondanom, hogy minden várakozásomnak megfelelt. A kutya imádja, fejlődése tökéletes, szőre csillog. Most 9 hónapos, igazából nem is nagyon tudom, hogy egy éves kora után mire váltsak :D
|
Szag mentes széklet
Két border collie kölyökeink imádják, nem mellesleg a táp minősége miatt alig van szaga a székletnek.
A két nagyobb border is ezt a márkát kapja felnőtt kivitelben, miután az egyik csirke allergiás tüneteket produkált.
Energikusak, fényes a szőrük, és hihetetlen módon jobb illatuk lett.
Szívesen ajánlom!
Tökéletes
Már a második 15 kg-os zsákot rendelem, Josera-ról váltottunk erre. Attól sokat pukizott, ment a hasa, ettől 0 gázképződés, a végtermék állaga és mennyisége is kiváló, könnyen felszedhető. Nem mellesleg Füge szívesen fogyasztja, láthatóan nagyon ízlik neki, hiszen csorog a nyála, miközben adagolom a táljába😃
Az összetevők is szimpatikusak, nagyon jó, hogy nem csirkéből készül, az ára pedig nagyon kedvező ilyen minőség mellett.
Markus mühle
A tenyésztő javaslatára választottuk mi is ezt a tápot, kölyök amstaffunk számára. Tökéletesen megfelel az igényeiknek.
|
Markus Mühle
Kölyöktápról váltottunk erre. Kicsit aggódtam, hogy a 15 kg-os kiszerelést meg merjem-e rendelni. Most ott tartunk, hogy a régi tápba keverve próbáltam a fokozatosság elvét betartani, erre a kutyám addig-addig válogatta a darabokat, míg ebből mind el nem fogyott, a régi kedvenc meg ottmaradt. Szuper összetevők, ráadásul hidegen sajtolt, mi megtaláltuk a tökéletes tápot.
|
Labrador kölyöknek is kiváló
Csak ezt etetem az 5 hónapos Labrador kutyánkkal. Imádja, szépen fejlődik. A bundája ragyog, a kaki állaga is rendben van .
Szuper minőség
2 5 hónapos husky kölyököt etetünk ezzel a táppal, reggel délben este.
A tenyésztő is csak ezt adta nekik az anyatej utáni váltástól és mi is nagyon meg vagyunk vele elégedve.
A kölykök egészségesek, szép a bundájuk és soha nem volt gyomor panaszuk.
1 éves korig biztosan ezt fogjuk adni.
|
A legjobb táp,amit tenyésztőként,tulajdonosként valaha etettem
4 hónapja etetem 2 csodálatos, ír farkas kölykömmel.Ők valóban különleges táplálékot igényelnek,mivel nem mindennapi kutyák! Minden téren pozitív a tapasztalat.Nagyon örülünk,hogy rátaláltunk erre a tápra!Mindenkinek ajánlom,komoly múltra tekintő tenyésztőként,kutyakozmetikudként!!
