
65 értékelés a következő termékről:Markus-Mühle Black Angus Junior
Töltse fel termékfotóját|
Szerettem volna szeretni
Maga a táp összetételileg szerintem jó. Szerettem volna szeretni de a kiskutyusomnak úgy megy tőle a hasa mint a vízfolyás :(
|
Szerette rágni
Nem volt rossz viszont a berni kolykunknrk etttol sem volt jó a szeklete. A sok rossz közül amiket kiprobaltunk ez volt a legvallalhatobb, viszont sajnos ennek is nagyon maga a fehérje tartalma, a doki szerint emiatt volt lágyabb a kakija. Többet nem rendelnem, bár ezt szerette.
|
Jó is nem is
Kutyus nem szerette meg sajnos en örültem volna mert nagyon jó minőségű táp - a sok por zavaró volt.
Agár kölyöknek
Magyar agárnak vettem meg, valószínűleg egyéni érzékenység, de neki túl lágy volt a széklete, így nem ez lett a befutó.
Ettől függetlenül a táp szimpatikus, mind összetevők mind állaga, izé alapján. Nagyon szerette az agár. Kistestű kutyáknak a szemek ugyan látszólag nagyok lehetnek, de könnyen megbírkóznak vele, mert szétomlanak a szemek a foguk alatt.
|
Minőségi
Fél év körüli bull típusú kölyöknek rendeltem. Juniorban nincs méret választék. Kisebb testű kutyának nem ajánlanám, mert elég nagy darabokból áll, ám nekünk tökéletes, mert így nem habzsolja be a "gyerek". Mentettként nem hiszi még, hogy mindig lesz kaja előtte :)
A széklete kevesebb lett, tehát nagyrészt hasznosul.
