
42 értékelés a következő termékről:LittyCat macskaalom hulladékkezelő rendszer
Töltse fel termékfotójátMinden értékelés (42)
Valódi gazdik tapasztalatai
AI által generált összefoglaló a vásárlók által írt értékelések alapján
A termék szagtalanítja a macskaalmot, ami nagy könnyebbséget jelent a mindennapokban. A használata eleinte bonyolultnak tűnhet, de hamar megszokható és rendkívül praktikus. A kazetta több hétig vagy hónapig is elegendő lehet, bár egyesek szerint gyorsabban fogy. A műanyag minősége nem a legerősebb, de mégis megéri az árát. A termék segít a szagok elzárásában, és könnyen kezelhető, így minden cicatartónak ajánlott.

|
LittyCat (1 db kazettával)
Jo csak hibas
Jo termek lenne, vettem hozza tobb kazettat is, viszont reszben hibas termeket kaptam mert a teteje nem zar, allandoan felnyilik es nem lehet becsukni, ami azert eleg kellemetlen egy ilyen aru, muanyag kukanal.

LittyCat (1 db kazettával)
*****
Nagyon jó, teljesen szagmentes, egyszerűen kezelhető!

|
LittyCat (1 db kazettával)
A világ legjobb találmánya
Lakásban tartott cicáknál ez alapvető felszerelés kellene, hogy legyen. Teljesen szagtalanul tárolja a végterméket és aránylag sokáig kitart egy kazetta egy cicánál. Könnyen használható, abszolút felhasználóbarát még a kazetta cseréje is.
Egyszerűen imádom. Amióta ezt használjuk, a pisi-kaki szag teljesen eltűnt.

|
LittyCat (1 db kazettával)
Működik
Tényleg jó. Egyáltalán nem lehet érezni a lakásban semmit. Jól zár.
|
🙁
Szomorúan látom, hogy már megint nem lehet utántöltő kazettát kapni.
|
Legjobb vétel
Nagyon nagy könnyedség a mindennapokban, hogy nem kell kis zsákokba szedni a macskaalmot, kukába dobni vagy lehordozni napi szinten. Ezzel az eszközzel elég havonta egyszer levinnem a zsákot mikor megtelik (1 felnőtt macskánál). Egyébként pedig légmentesen zár, ami által szagmentesen tárol. A hozzá való zsákok erősek, és a beépített levágó eszköznek köszönhetően nagyon könnyen cserélhető a használt zsák újra.
A legértékesebb vétel volt a macskás cuccok közül (a sípolós egéren kívül). :D
|
Nagyon jó!
Game changer. Nem tudom eddig hogy nem tudtam ennek a létezéséről, de örülök, hogy megtaláltam
Hihetetlenül megkönnyíti az ember dolgát!
Egyszerű összerakni, még egyszerűbb használni!
Talán egy fél csillagot levennék, mert nem a legerősebb műanyag, de belefér.
|
Legjobb döntés volt megvenni
Először sokalltuk az árát meg szkeptikusak voltunk vele. De már elviselhetetlen volt a kuka szaga amibe a napi használt almot raktuk. Nem lehetett megmaradni a kuka környékén, naponta le kellett vinni a szemetet emiatt. Végül csak megvettük, és nagyon nem bántuk meg, a legjobb döntés volt. Jól néz ki és valóban semmi szag nincs már a lakásban. Én a napi kiszedett almot is külön kis zacsiba teszem. Nekünk 1cicánk van, így elég heti egyszer üríteni. Egy kazetta hónapokig elég nekünk.
|
5*
Nagyon praktikus, egy kazetta több hétig/hónapig elegendő, sok elfér egy adagnyi zacskóban. Persze ha valaki naponta leviszi, (ahogyan fentebb olvastam), úgy egyértelműen nem, de nem is erre lett kitalálva és felesleges is, hiszen nagyon jól tartja a szagokat! Megéri az árát! 5*
|
Szuper!
Bár hamarabb rádzántam volna a pénzt! Teljesen megszűntette a szagos szemetes problémát. Abszolút nem enged ki semmilyen szagot. Mutatós is. És az 1. kazetta 1 macska mellé nálam elég volt közel három hónapig. Nagyon megéri!
|
Kiváló
Nagyon hasznos praktikus dolog, minden cicatartónak ajánlom, tényleg elzárja a szagokat, elég akkor kiüríteni ha megtelik.
Nincs semmilyen szag a lakásban
Én mondjuk kiszacskóban dobom bele a cuccot nekem így higiénikusabb, 2 cica mellet kb 3-4 nap alatt telik meg
|
Hasznos
Kedves mindenki. A termék maga valóban nagyon jó, jól zárja a szagokat és még szép is. Viszont azt nem tudom mások, hogy csinálják, hogy akár 2 hónapig is elég egy kazetta zacskó hozzá. 1 cicám mellett 9 napot bírt a zacskó, amit adtak hozzá és elfogyott. Ez kicsit azért meglepő számomra. Az is igaz, hogy én mindennap leviszem a használt almot, de próbálok minél kisebb zacskót levágni, hogy ne pazaroljak. Ha ezt csinálom rosszul, akkor én nem járok túl jól, nem túl gazdaságos.
|
Nagyon megérte!
Nagyon praktikus!Tökéletesen működik!
5 csillag!!
őszintén ez a termék megérte teljes mértékben!
|
Szuper!
Két cicához lett véve, nagyon jól zárja a szagokat, és megkönnyíti a wc tisztítást is.
|
Bevált
Pár hónapja gondolkodtam, hogy meg merjem-e venni, megéri-e, végül rászántam magam. Nálunk 1 cica mellett 1 hét alatt megtelik, viszont ez is elegendő segítség, elég hetente kivinni a nagy szemetesbe, addig bent semmi szagot nem érzünk végre. Előtte egy jól záródó vödör volt erre a célra sima szemeteszacskóval, de már 1-2 nap után elviselhetetlen volt a szag, amikor felnyitottam a tetejét, szóval végül mégis befektettem e LittyCat-be és egyelőre nem bántam meg.
|
Kiváló
Nagyon szeretem! Nincs szag, hetente egyszer kell kivinnem a használt almot, a zsák kb. 2 hónapig elég! Ajánlom mindenkinek!
|
Kiváló
Tökéletesen bent tartja a szagokat, nagyon könnyen kezelhető
|
Nagyon jó
Nagyon szeretjük, jó döntés volt!
