
42 értékelés a következő termékről:Alomlapát
Töltse fel termékfotójátMinden értékelés (42)

1 darab
Szuper
A célnak megfelel:)
|
Teljesen jól használható alomlapát
Könnyű műanyag, azonban nem törik, strapabíró. Ár-érték arányban teljesen megfelelő. Nagyobb lyukú, így könnyű vele kiszedni az almot.
Nagyon jó árban van, praktikus
Tetszik. Jó ár-érték arány
|
Alomlapát
Tökéletesen megfelel a céljára.
|
Maugli
Korábban is rendeltem a terméket, ügyes kis alomkiszedő.
Teljesen jó
Jó ár-érték arány. Teljesen megfelel a célnak.
|
Szuper
Szuperül beválik a macskámnak
|
Ajánlom
Olcsó, praktikus.
|
Nagyon jó
Olcsó és célnak megfelelően használható.
|
M.
Szuper kis lapát!
|
Olcsó és jó
Olcsó és tökéletesen ellátja feladatát
|
Olcsó
Olcsó, megéri, nem hajlik, strapabíró
|
Teljesen jó!
Olcsó, hasznos, egyszerű! Kell ennél több?
|
Csúcs
Nagyon praktikus, mélyen is lehet vele keresni, és meg se hajlik. Ezt arra értem, hogy azért a nedves alomnak van súlya. A felesleg kigurul belőle, a lényeg benne marad. Ajánlani tudom, szuper.
|
MEgfelel
Lapát, lehet vele kakit szedni. Működik
|
praktikus
Kevesebb alom fogy, mióta használjuk, így megéri az árát.
|
Nagyon jò
Masszìv. Pont ilyet szerettem volna.
|
Alomlapát
Bírja a strapát, pedig néha sikerül úgy kaparásznom vele az alomban, hogy kicsit meghajlik. A rajta lévő lukak pont jó méretűek a csomósodó alomhoz.
Olcsó, jó minőségű, abszolút megéri az árát.
|
Olcsó és jó
Jó kis lapát, azt hittem nem fogja bírni a strapát, de már egy éve megvan és még nem tört el.
|
Strapabíró
Jó minőségű, olcsó lapát ;) Pellethez használjuk! Tökéletes :)
