
28 értékelés a következő termékről:Purizon Original szarvas & hal - gabonamentes
Töltse fel termékfotójátMinden értékelés (28)

|
Új 6,5 kg
Régóta kedvencünk
Mióta rábukkantam erre a termékre, nem győzöm újrarendelni, szeretik, nem unják meg. Gazdaságos csomagolás, sokáig elég.

|
Új 400 g
nem vagyok elégedett a termékkel
alig eszik a cicám belőle ,nem szereti úgy mint a régit,jóbb volt a régi váltózat

|
Új 400 g
Csalódás
Mi is sajnálattal tapasztaljuk ,hogy megváltoztatták az összes Purizon táp összetevőit!!!
Cicáim teljesen megtörve állnak a tálkák elött amit eddig szó szerint az utolsó szemig befaltak😡Hát így lehet egy bevállt ,szuper jó terméket tönkretenni!
|
Új Purizon
Sajnos az újítás az én cicámnak nem kedvez, ezért elkeseredett vagyok. Kizárólag szarvas, vaddisznó és nyúlhúst ehet. A csirkehúsra a legallergiásabb (véres hasmenés, bőrtünetek). Az újítás előttig ez a száraz eledel volt a legjobb táplálék neki. Ezek után nem tudom, hogy mit fogok neki enni adni, mert a hypoallergén kajákat nem eszi meg.
Nem jók az új összetevők
Levették a hús %ot és növényi fehérjével pótolták. Okos ötlet. A cicák nem tollerálják jól a vega dolgokat.. ezt egy gyártó nem tudja??? Vagy a húsliszt is belekerült…
Elég szomorú. 3 évig etettem vele, mostmár nemfogok…
Puffadnak tőle ès a székletük se normális. Gratulálok a gyártónak!
Ja és árban magas ehhez a rosszabb minőséghez :/
|
Gyenge minőség
Sajnálattal vettük észre, hogy a terméket megváltoztatták. Mind a két cicám imádta ezt a szarvas-hal purizon tápot, de mióta megváltoztatták azóta nem hajlandóak megenni, teljesen elutasítják. 5 éve ezt veszem, de sajnos másikat kell keresnem helyette. Nem kellett volna hozzányúlni a jól bevált recepthez.
|
Gyenge minőség
Sajnálattal vettük észre, hogy a terméket megváltoztatták. Mind a két cicám imádta ezt a szarvas-hal purizon tápot, de mióta megváltoztatták azóta nem hajlandóak megenni, teljesen elutasítják. 5 éve ezt veszem, de sajnos másikat kell keresnem helyette. Nem kellett volna hozzányúlni a jól bevált recepthez.
|
Új, de gyengébb összetétel
Ez a cicám abszolút kedvenc száraztápja. Sajnálattal vettük tudomásul, hogy megváltoztatták az összetételét, ami jelentősen gyengébb lett, mégis úgy állítják be, mintha fejlesztés történt volna. Értem, hogy nehéz keresztülvinni egy áremelést, de inkább lenne drágább, de valóban prémium a termék. Most sajnos kereshetünk új márkát.
Csalódás
Egyik kedvenc tápjuk volt a cicáinknak. Nagyon vártuk a hosszú szünet utáni készletfeltöltést, azonban csalódottan tapasztaltuk az új összetételben bekövetkezett változásokat (sajnos a többi íznél is), amelyek számunkra minőségromlás irányába mutatnak. Sajnálom, mert szerettük ezt a terméket, de innentől tápot váltunk.
AZ ÚJ VERZIÓBAN NINCS SZARVASHÚS
Baromi nagy csalódás. Értem én, hogy olcsóbb, de azért az szerintem elég sok embernek elkerüli a figyelmét, hoyg az eddig 28% szarvashúst tartalmazó tápból KIVETTÉK A SZARVASHÚST. Szarvasfehérje van csak benne, ami eddig is volt. Furcsa volt, hoyg más a színe, mint a normál verziónak. A fenti elég indok erre...
Meg fog szűnni ez az termék, ezert nincs nagyobb kiszerelesben?
Imadjak a macskaim, ez az egyetlen, amit nem hanynak ki soha! Komolyan ez is eltűnik??
Imádják
Ez a termék meg fog szűnni? 🥺😢😢😢
Csak ezt a száraztápot szereti a cicám :(
|
Nagyon jó
Segítség! A cicám két pofára eszi, állandóan rájár :D
|
Nyerő választás volt
Imádják, ha mással keverem, kiválogatják és a másik ott marad a tányérban. Mióta áttértünk erre, megszűnt a csirkehús/gabona által kiváltott bőrirritáció, vakarózás.
A csomagolás is praktikus, nincs szükség külön tárolóedényre.
|
A legkedveltebb Purizon macskaeledel
A két cicám által legkedveltebb Purizon eledel. Már többszöri alkalommal veszem újra, mindkét cica nagyon szereti. Teljesen meg vagyok vele elégedve, szeretettel ajánlom.
+ jó ötlet, hogy hermetikusan lezárható, nem minden nagykiszerelésű terméknél gondoskodnak erről.
|
Imádják a cicuk
Mióta kipróbáltuk, nem is nagyon akarnak másmilyen száraztápot enni a srácok. Nagyon imádják.
|
Nem jött be.
Purizonnal etetek évek óta, de ez az íz valahogy nem jött be a cicáimnak.
|
Állandó favorit
Szuper összetevők , praktikus csomagolás , pont megfelelő méretű szemcsék és a szemcsék állaga is tökéletes (nem túl kémények , könnyen tudják ropogtatni). Jó illata van és évek óta az első olyan szarazeledel amit abszolút imádnak és nem untak rá pedig már csak ezt veszem . Se hányàs, se hasmenés. A cicaim gyönyörűek .
|
Szuper!
Minőségi macskaeledel praktikus visszazárható csomagolásban. Bár a cicámnak alapvetően a nedves tápok a kedvencei, szívesebben ropogtatja ezt a szárazat, mint a kedvenc konzerveit. Nekünk nagyon bejött!
|
Imádják
Mint a markológép, úgy eszik ezt a tápot.
A kisfiú cicámnak külön jó a gabonamentes táp, mert szépen tartja a "vonalait". Semmilyen korábbi diétás táp nem vált be (ízre igen, fogyásra nem), egyedül a gabonamentes táppal sikerült lefogynia. Fél kg-t fogyott az elmúlt 1 évben. Szóval minden Purizon és Bozita tápot csak ajánlani tudok!
