
27 értékelés a következő termékről:Smilla marhatál 6 x 400 g
Töltse fel termékfotóját
|
Marha & kacsa
Fnom falatok.
Igaz,hogy a multi hústálas konzervet szeretik a legjobban,fe ezt még megeszik.
|
Imádják
Állagra nagyon olyan mint valami májkrém konzerv :D válogatós cicám nagy hal fan, imádja! Másnap is szívesen fogyasztják (hűtés után, ez ritka)!
|
Marha-hal ízesítésű, tökéletes
2 cicám van van, az egyiknek hasmenése van minden csirkés ételtől. Az alutasakost, és konzervet is, amikben kis gombóc szerű húsok vannak, szinte a felét mindig otthagyják, nem szeretik.
Na gondoltam próbáljuk meg ezt a konzervet is. Marha-hal ízesítésű. És igeeeen, megvan a kedvenc!!!
Májkrém szerű, puhább állagú, mint a többi konzerv. Könnyű adagolni nekik. És amikor meglátják a kezemben, majd felborítanak. :-D imádják
|
Jobb recept
Egy-két éve már próbáltam a Smilla konzerveket, de a cicáim rá sem néztek, pár hónapja viszont ráuntak a megszokott nedves eledelre, és tettem egy újabb próbát ezzel a termékkel. Most nagyon bejött nekik, a kedvenc a májas, de a többit is szépen eszegetik. Érdekes módon a csirkés verziókat nem szeretik, csakis a marhásat és a multi-hústálat.
|
Nagyon szeretik a cicák
Felbontás után hamar elfogy. Foghiányos cicánk is szívesen, jóízzel fogyasztja, a pastétomos állaga miatt. Jó választás.
|
A legfinnyásabb cica is szereti
Ez az első olyan nagyobb kiszerelésű konzerv, amit felbontás után később a hűtőből kivéve is megesznek a cicáim. A legtöbb konzervet eddig 1-2 hónap után megunták és hozzá se nyúltak, a Smillát kb 3 hónapja adom nekik és mind a négyen jóízűen eszik még mindig, ami nálunk nagy szó. Összetételre is rendben van, bár magasabb húsarányú konzerveket preferálnék, de ezt szívesebben eszik meg, így ez egy tökéletes 'arany középút'.
Nagyon jó termék
Mióta smillát esznek a cicáim, nem hánynak többé. (Eredetileg a zooplus.de oldalon publikálva.)
zooplus.de oldalról fordítva
|
Fincsi
A cicánk két pofára falja, úgyhogy biztos fincsi lehet :D A Smillára esett a választásom, mert a viszonylag magas hústartalma ellenére elég jó árban van, és nem bántam meg.
Szuperül bevált!
A cicáink imádják a smilla marhatálat és jól emészthető. Jónak találom, hogy gabonamentes és lehet váltogatni az ízvariációk között. Klassz táp, jó áron. (Eredetileg a zooplus.de oldalon publikálva.)
zooplus.de oldalról fordítva
Rögtön megették
Nem néz ki rosszul és nem is szörnyű az illata. Kb úgy néz ki és olyan illata van mint bármely más tápnak. A cicáim rögtön elfogadták és megették - kiváló pénztárcabarát alternatíva. (Eredetileg a zooplus.de oldalon publikálva.)
zooplus.de oldalról fordítva
Nagyon klassz táp!
Most már egész régóta etetem smillával a négy macskámat, és a marhatál minden ízvariációját nagyon szívesen eszik. Időközben már teljesen megőrülnek érte :) Jól emészthető, ami kettejüknél nem annyira magától értetődő. Örülök, hogy rátaláltam erre a tápra!
(Eredetileg a zooplus.de oldalon publikálva.)
zooplus.de oldalról fordítva
új táp
úgy döntött a hat macskánk, hogy szeretni fogják az új tápot (Eredetileg a zooplus.de oldalon publikálva.)
zooplus.de oldalról fordítva
Nagyon elégedett vagyok!
A marhatál (pulykás) rögtön nagyon ízlett mindkét cicámnak és jól emészthető! Az állaga nagyon jó és az ára is megfelelő! Klassz táp ;-) (Eredetileg a zooplus.de oldalon publikálva.)
zooplus.de oldalról fordítva
Kiváló kiegészítés a szárnyastálhoz
Minden fajtáját kipróbáltak már a cicáim és imádják - csak úgy, mint az összes szárnyastál verziót. Remélhetőleg hamarosan 800 g-os kiszerelésben is elérhető lesz. (Eredetileg a zooplus.de oldalon publikálva.)
zooplus.de oldalról fordítva
Imádják a cicáim!
Új nedvestápokat teszteltem, és úgy tűnik, ez mindkét cicámnak ízlik. Mindemellett jól emészthető, mindenképp újra fogom rendelni. (Eredetileg a zooplus.de oldalon publikálva.)
zooplus.de oldalról fordítva
