
9 értékelés a következő termékről:Gourmet Mon Petit 12 x 50 g
Töltse fel termékfotójátMinden értékelés (9)
|
Gourmet
A Gourmet termékei szuperek. Mindig rakunk belőle a kosárba.
|
Frenki
Utolsó falatig megeszi a cic. 😀
Gourmet Mon Petit macskáknak
Az én cicám nem tud betelni vele. Ha magának adagolhatná a napi mennyiséget szerintem sose hagyná abba az evást annyira szereti.
|
Változatos ízekben
Mind a 3 fajta multipackból vettem. Az én macskám elég válogatós, de a Gourmet eledeleket mindig megeszi, s úgy vettem észre, jobban örül, ha kicsit váltogatjuk az ízeket.
|
Gourmet Mon Petit
A Gourmet mindig finom, de ez most valahogyan talán még szószosabb. Nagyon étvágygerjesztő a kinézete meg az illata, ilyesmit szívesen kínál az ember a macskájának.
|
Kis adagok
Amellett, hogy igazán jónak tűnik, nagyon tetszik az 50 g-os kiszerelése. Milu aprócska termetű kis jószág, nem kíván nagy adagokat. Így ez a Gourmet nagyon megfelel nekünk!
|
Gorumet Mon Petit
Az én kis Kincsem pont ilyen szép fehér csoda-cica, mint a képen. Nagyon szereti ezt a cicakaját, s meg is veszem neki szívesen. Öröm látni, ahogyan eszik. Ez a macskatáp csakis finom és jó lehet!
Gourmet Mon Petit
A legtöbb cicával ellentétben az enyém nem egy nagy nedves eledel rajongó, de ha mégis kedve van hozzá ezt az egy márkát eszi meg.
