
15 értékelés a következő termékről:Gourmet Mon Petit 24 x 50 g
Töltse fel termékfotójátMinden értékelés (15)

|
Szárnyas (kacsa, csirke & pulyka)
Termék értékelés
Lili nagyon válogatós, 4 éves cicánk. Csak ezt a terméket hajlandó elfogyasztani, és ebből is csak a “szárnyas” válogatást. Száraz eledelből is csak egy meghatározott fajtát hajlandó megenni. Csak reménykedünk, hogy a termék mindig elérhető lesz! Köszönjük!🙏😢
|
5-ös
Több féle cica kaját is próbáltunk, de mindig ehhez térünk vissza
|
5-ös
Több féle cica kaját is próbáltunk, de mindig ehhez térünk vissza
|
5-ös
Kiváló termék. A cicám nagyon szereti. Több féle nedves eledelt kipróbáltunk már, de mindig ehhez térünk vissza
|
Mindkét mentett macskám imádja
Egyetlen nőtől jött 2db 1* értékelés. Neki azt üzenném, mossa el a táljukat! Vagy nézze meg a szavatossági időt. Lucy pl. megtanulta, hogy 2 nyávogás Purina! (Nedves állateledelt sosem jegyezné meg.) Csak akkor kap, ha pont 2x nyávog. Egyem meg, próbálkozik, de vagy 1 lesz, vagy 3, ha rájön az 5 perc, abba sem hagyja. :D De ha nagyon éhes, csak kijön a 2. :D És kap. Cicó megeszi, és kidől vagy 2 órára, mintha Xanaxot vett volna be. :D
|
Ez a finomság teljes
A cicáim tökéletesen elégedettek és a tányérjuk abszolút üresen marad az étkezés után ! Ezután átteszem a relax rendeléseim közé !
|
Nagyon szeretjük :)
Utolsó falatig lecsúszik mindig :)
|
Imádják
Saját és szüleim cicái is imádják, maradéktalanul elfogyasztják.
|
Prima
Kiváló ízü,sok szószt tartalmaz,még a kevésbé kedvelt tápok is feljavíthatók vele,ennek a zacskónak a nyitásakor minden macskám szalad a tálhoz!Nagyon jó!
|
Abszolút favorit
Mindkét cicánk úgy esik neki, mintha nem lenne következő etetés. Többféle ízben van, ami külön jó, mert igénylik a változatosságot. A hal és a hús+hal a két kedvenc, de nem utasítják vissza egyiket sem. Ami külön praktikus, hogy 50 grammos a tasak, mert a nagyobb cicánk mindig csak keveset eszik egyszerre, és nem vész kárba, mert amit ő esetleg otthagy, azt a kicsi benassolja.
|
Gourmet A la Carte
Mindenkinek ajánlom akik odafigyelnek arra, hogy macskájuknak csak jó minőségű eledelt adjanak! Az én kiscicám nagyon szereti és semelyik más tápot nem hajlandó megenni.
|
Változatos ízek
Én úgy gondolom, a macskák is szeretik, ha van egy kis változatosság az étrendjükben. Ebben a Gourmet Perleben azt szeretem, hogy egyrészt a megszokott, amit biztos megsznek, másrészt viszont vegyesek a csomagok, s nagyszerűen lehet variálni az ízeket. A mi Mircónk valamennyi fajtát szereti, mind letesztelte már többször. No de ahogy elnézem azokat a finom húsféléket, amiből készülnek ezek a konzervek, nem is csodálom.
