
18 értékelés a következő termékről:Felix Fantastic 44 x 85 g
Töltse fel termékfotójátMinden értékelés (18)

|
Csirke, marha, kacsa, bárány
Válogatós macskának is
Rettentően válogatós macskám van, de ez a cucc végre bejön neki. Ott se hagyja félbehagyva mint a többit, ezt megeszi egyben, közben dorombol, borzol!
44db
A 14 eves macskam nagyon szereti, kedeset iszik ebben sok a folyadek.
|
Nagyon jó termék
A cicáim imádják,sosem unják meg,csak ajánlani tudom 🤗
|
Finom
Duplan finom Zorro kedvence. 2 tasakot kepes megenni egy evesre, annyira szereti. Az egyetlen eledel,amit nem unt meg, es mindig joizuen eszi :)
|
Felix a mindenem
Nálunk a Felix a csúcsminőség. A 4 cicámból az egyik csak azt hajlandó megenni. A másik hármat be lehet csapni keveréssel, de Döme csak a Felixet!Az ő nevében 10/10
|
szeretik
Tudom, hogy a félix nem a legjobb minőség, de magasabb minőségi szárazzal keverve imádják. 1 nap csak 1 felet kap mindenki vacsira, tisztára van nyalva a tálka.
|
Felix Fantastic a fantasztik!
A cicám nagyon elégedett a termékkel, ezáltal én is:) Napi négy zacsi simán elfogy belőle. Ezért gyakori, visszatérő vásárló vagyok már jó ideje.
|
Mindig kevés
A Menyemmel nem győzzük rendelni,hihetetlenül imádják cicáink.
Jumbo-Pack
Ha még nagyobb kiszerelés lenne még nagyobbat vennék, mert sosem elég belőle annyira szereti a cicám.
|
5 *-os kaja!
3 cicánk van, egy kékvérű brit és két házi kendermagos... imádják , és ebben a nagy kiszerelésben, ennyire jó áron, gyorsan házhoz szállítva, fantasztikus!
|
Hatalmas meglepetés!
Kedvező áron kaptuk a hatalmas doboz finomságot!
Első pillanatban már hozzá is dörgölőzött a cila tudván,hogy az az övé! :)
|
Válogatós macskáknak
Kettő Main Coon cicánknak ez a kedvenc csemegéje. Többfajta íz, nagyon szeretik, szinte csak ezt eszik.
Csak ajánlani tudjuk
|
Námbörvan
Nagyon régóta vagyok maccstartó,és ez az egyetlen kaja,amit minden körülmények között megesznek.Most már ezen élünk.Nagyon sajnálom,hogy hamarabb nem kavarodtam ide,de ezentúl csak ide járok.Fantasztikus árak,és mivel válogatósak a fiaim,itt pont vannak azok,úgyhogy engem megnyertetek.
|
5 csillagot a Felix-nek
Ez a táp fantasztikus. A macskáim nagyon válogatósak ami a nedves tápot illeti. Sokfélét már kiprobáltam de a Felix annyira ízlett nekik hogy muszáj volt többet rendeljek így hát szuper ez a nagy csomag és a rendelés után egykettőre haza is szállították.
|
Végre egy macskatáp aminek jó az illata
Az egy dolog, hogy semmilyen más tápot nem evett olyan szívesen mint ezt, de még az illata is jó, és azt is megmondom miért: 1, Nagyon étvágygerjesztően néz ki. Nem mintha a macskák bírálni tudnának, de attól mert állatok, még nekik is gusztusosnak kell lenni az ételnek amit esznek. 2, Láthatóan nem turmixolt, hanem valóban apróra vágott az eledel. Az ára is jó. Köszönjük Felix.
