
9 értékelés a következő termékről:Bozita Kitten falatok szószban
Töltse fel termékfotójátMinden értékelés (9)
|
Maximáisan bejött és ár/érték arányban is az egyik legjobb
Imádja a cicánk, valóban először a szósz fogy el de a hús is kicsit később. 3 étkezésre elég adag van egy dobozban tehát elég jól kitart. Nagyon ajánlott részünkről.
|
Imádjuk
4 hónapos kicsi lány cicánk imádja, mindig a szósszal kezdi, de a kis husikockák is eltűnnek a tányérból mindig. Praktikus a csomagolás, jól vissza lehet zárni. Az minőség-összetevők-ár-érték aránya miatt választottam, nem csalódtam.
|
Kedvenc lett
2 kölyök sziàmim kedvence lett,imádják a szószt rajta.Praktikus a csomagolása is,kétszerre eszik meg,könnyen lehajtható / gumizható a doboz teteje és ha kiürült nem foglal sok helyet,mint a konzervdobozok.
|
Tökéletes!
Szuper összetételű, gabonamentes, húsos eledel verhetetlen áron! A kiscicám megőrül érte, de a három középkorú is szokott kapni belőle, mert ők is imádják a Bozitát :)
|
Legjobb ár érték arány
Imádja mindkét cicánk, a szószt különösen. És szerencsére sok szósz van a husi mellett. Először azt eszik ki és csak utána a nagy falatokat.
Szinte minden alkalommal az utolsó falatig elfogy.
Minden alkalommal úgy eszik, mintha először kapnák.
Mindemellett az ára összehasonlítva más termékekkel, az egyik legjobb.
Csak ajánlani tudom, biztosan nem bánja meg, aki a cicájának ezt adja! :)
