
47 értékelés a következő termékről:Dróttal megerősített macskaháló
Töltse fel termékfotójátMinden értékelés (47)
Áfonya
Nagyon jó választás volt, jó anyagból készült , a méret is jó, a macsek örül hogy végre kint lehet az erkélyen biztonságban!
|
Megfelelő
3 éve vásároltam, szerintem a célnak megfelel,de mostanra már nálam pár helyen átragcsalgatták a cicák.Egyebkent egy ügyesebb kezű nő is simán meg tudja csinálni,szóval kezelni és összerakni is könnyű.
|
Tökéletes
Több mint másfél éve fent van az erkélyen gond nélkül. A 8 kilós macskám napi szinten ugrál rá, és mászik rajta és semmi baja nincs. Valóban kevés kampót mellekelnek hozzá, de a leleményes após profin felrakta nekünk (lehet ezért is bírja ilyen jól)
Én jó szívvel ajánlom mindenkinek ezt a terméket!
|
*****
Kb 1 hónapja van feltéve az erkélyre, manó száguldozik rajta🤣. Egyenlőre jól bírja a strapát.
Méretben sokkal nagyobbat vettünk igy ezzel sem volt probléma☺️
|
Jó ár/érték arányú macskaháló
Elég jó minőségű háló. Méretre érdemes kicsit nagyobbat választani, mint a hálózni kívánt nyílás. Csak a kampók és kötél segítségével rögzíteni határeset lehet, ezért én fa vázra tekerve helyeztem fel. Méretre vágható akár ollóval is.
Már megmászta a cica, de semmi baja se neki, se a hálónak :)
|
Cicaháló
Teljesen megfelel a megadott méretnek, könnyen felszerelhető.
Megfelelő termék.
|
Dróttal megerősített macskaháló
Egyedül szereltem fel, és rendesen tart. Jó erős anyag. A kampót kicsit kevésnek éreztem, ezért én besűrítettem a rögzítési pontokat "U" szegekkel.
|
Eddig jó
A 8 × 3 m-est rendeltük, mi a megfelelő méretet kaptuk. A felszerelése sem okozott gondot (fúrni kellett). Most már nyugodtan kijárhat a cica az erkélyre. :)
|
tökéletes
Könnyen felszerelhető és erős.
|
MisiGray biztonságban
Nagyon könnyen használható, erős, jól meg lehet feszíteni, a drot meg erősítésnek köszönhetően nagyon erős.
A célnak megfelel
Eddig teljesen elégedett vagyok vele. A lényeg, hogy a cicám biztonságban legyen és ennek teljesen mértékben eleget tesz.
Szuper jó
Nagyon erősnek ítélem meg így felszerelés után, a többit majd az évek döntik el. Erkélyre került panelban, a korlát fölé.
|
Idojaras vs halo
Egy kis kreativitassal barmilyen teret biztonsagossa lehet vele tenni. Nalam tetoteri erkely lett vele beepitve, ami azt jelenti, napkeltetol napnyugtaig tuzi a nap. Meglepodve neztem, hogy a macska a teton ul. 3 evig birta a halo az idojarast, a napnak leginkabb kitett reszek erintesre szetesnek, ugyhogy most rendelem ujra.
Dróttal megerősített macskaháló
Minden lakásban alapdarab kiscica mellé. Nagyon hasznos.
|
Macskaháló
Magasföldszinten lakunk, de szükségesnek éreztem a hálót. Mióta fent van, ki merem engedni az erkélyre a macskát akár egész napra. Mindenkinek ajánlom.
|
Szabadság a macskának
Super, még az anyóst is elbírta, kipróbáltam ha hátradől a 8 .dikon… Velünk maradt :-)
12 éves cicám 2 évet élt szabadabban amióta ez van fent és jó a zöld szín, a legjobb! Már ismerősöknek is kiviteleztem !
|
Eszményi
A 8. emeleten lakunk.Két cicánk van ,eddig csak szigorú őrizettel engedtük ki őket az erkélyre.Tegnap felszereltük a hálót,eddig este soha nem akartak kint maradni,most meg úgy kellett behozni őket.galambokat,később meg denevéreket nézegettek.Szinte tudták,hogy biztonságban vannak.Na, azért így is felügyelünk rájuk.Este mondtam is a páromnak,hogy most már nyugodt vagyok.A felszerelés könnyű,cicás,erkélyes gazdiknak nagyon ajánlom ! Köszönöm !
Óriási hiánypótlás ez a háló.
Nagyon nagy szükségünk volt egy macskahálóra, mert ez a cica egy második emeleti erkélyről szökés után került hozzánk, egy darabig függöny volt mindössze kint így egyedül ki sem lehetett engedni, nagyon vártam hogy megérkezzen a háló. Felszereltük, azóta nyugodtan nyitva merjük hagyni az erkély ajtót, akkor jön-megy amikor akar. Egyszer elindult felfelé rajta pár lépés erejéig és tökéletesen megtartotta.
|
Ajánlom :)
Az egész család imádja, végre tudunk szellőztetni, dehát a legjobban Tréfi cica örül neki, Ö egy szívbeteg családtag, aki amikor még nem volt beteg, akkor kinti-benti cica volt ugyhogy nagy segitség ez a háló. :)
|
Nekünk bevált
Mi 4x3m vettünk az erkélyre.Nem használtuk fel a hozzá adott kötelet,de azt ajánlom, hogy előbb rakja fel mindenki és csak utána vágja méretre.Igaz Cirmos nem mászkál és lóg rajta ezáltal maximálisan megfelel a célra.Én ajánlom.
