
17 értékelés a következő termékről:Próbacsomag: Smilla multivitamin és maláta macskapaszta
Töltse fel termékfotójátMinden értékelés (17)

2 x 200 g
Smilla paszta
Mindegyik cica nagyon szereti. Rendszeresen rendelem.
|
Smilla paszták
Cicáim imádják mindkét pasztát, vacsora előtt adom nekik mindennap kb. egy-két centit. Lenyalogatják az ujjamról. A szőrük szép fényes és nem hánynak a szőr miatt.
|
Nagyon szeretik a cicák
Csak úgy nyalják a kanalat mikor adom nekik. Imádják!
|
paszta
Szeretik a cicak nagyon!
|
fincsiiiii
a maláta pasztát és a vitamint is nagyon szeretik a cicáim. Annyira cukik ahogy a tubusból nyalogatják ki "bekancsítva", mert úgy adom nekik, hogy amennyit elnyalnak annyit nyomok csak ki. Kettő együtt árban jobban megérte amikor rendeltem .
|
Finomsag
Imadjak a cicak!!!
|
Sokáig elég, szeretik a macsok
Cicáim szívesen elnyalogatják. Próbacsomagban együtt a kettőt szoktam vásárolni, elég nagy kiszerelésűek, sokáig elég. A cicák szőre nagyon szép a vitamintól, a maláta pedig eddig bevált a szőrgombócok ügyében.
Smilla multivitamin macskapaszta
Ízletes paszta és jobbak az összetevői mint a hasonló termékeknek.
Smilla maláta-macskapaszta
A legjobb minőségi paszta véleményem szerint. Kellően sűrű, de mégis könnyen adagolható.
|
Multivitaminos és malátás macskapaszta
Mi szeretjük kipróbálni a jónak tűnő dolgokat. Multivitamin-pasztát eddig is adtunk olykor a cicának, gondoltuk, miért ne tesztelnénk le a maláta pasztát is? Olvastam, az jó a szőrlabdák ellen, Ficsúr meg annyi szőrt benyel az állandó mosakodásban, hogy az szinte hihetetlen. Ez a krém is ízlik neki, s ha még a szőrszálakat is kikergeti, hát duplán megérte!
|
Macskapaszták
Jessy szép hosszú szőrű cicalány, s így malátapasztát eddig is adtam neki, mert nagyon sok hosszú szőrt le tud nyelni szegényke. Szerintem használ. Most megláttam a másik pasztával együtt, s a vitaminost is szimpatikusnak találtam, megvettem. Jessy ugyan nem tudja, hogy mire is jók ezek a paszták, viszont imádja a tubusból elnyalogatni őket.
Smilla multivitamin macskapaszta
Szerintem egész nap csak ezt enné a cicám annyira megszerette. Napjában többször leül a szekrény elé ahol tartom és reklamálja a finom falatokat. 1 hónapja próbáltuk először és rögtön megszerette a cicám. Azóta már a többi Smilla snackből is rendeltem :)
|
finom
A cicus nagyon szereti ezt a pasztát, ízlik neki.
|
finom
A cicus nagyon szereti ezt a pasztát, ízlik neki.
|
finom Smilla paszták
Szeretem a Smilla termékeit, mert jó minőségűek és más gyártókhoz képest kedvezőbb áron kaphatók. Kipróbálni vettem meg a csaomagot, a cicámnak mindkét fajta paszta nagyon ízlett. A Smilla nem okoz csalódást!
