
16 értékelés a következő termékről:Feringa Sticks 3 x 3 csomag (9 x 6 g) gazdaságos csomag
Töltse fel termékfotójátMinden értékelés (16)

|
3-as vegyes csomag (csirke, lazac, pulyka)
Jó minőségü kis vékony szalámi.
Nagyon szeretik a cicák.Jó minőségű,jó árban van.
Ajánlom mindenkinek.
|
Favorit time
Tökéletes cicakaja.
|
Nagyon jó
a macskám imádta
Mint kacsa a nokedlit
Konkrétan lenyeli egybe mondkét cicalány, ha csak úgy odaadom nekik.
Szeretik nagyon.
|
Nagyon rá van állva a cicus
Zooplus pontokért vettem egyszer, de nagyon bevált, így újra fogom venni. Nem emlékszem sajnos melyik 2 ízt vettem (nyulas volt az egyik az biztos, a másik talán lazacos), de a macska már akkor megbolondul, amikor a csomagot nyitom.
|
Imádja a cicám
Teljesen odavan érte a cicám, én pedig nyugodt szívvel jutalmazom ezzel, mert kiváló összetevőkből készül.
|
Feringa sticks rabbit
A cicáim (brit rövidszőrűek) imádják!!
|
A cicáim szeretik
Mindennap adok nekik egy kicsit belőle és nagyon szeretik. Minden cicás gazdinak ajánlom ezt a jutalomfalatot.
|
Nasi
Cicábknak annyira ízlik hogy két falat neki.
|
Cicám szereti
Válogatós cicámnak ez a kedvence.
|
Nagyon jó
Rettentően válogatós a cicám és ez a kedvenc jutalomfalatja.
|
jutalom
A macska nagyon szereti. Izgalmas az illata, jó az állaga. A kiskutyámat ezzel motiválom a kutyasuliban. Tényleg jutalom minden morzsája.
|
Nagyon ízletes
Herceg nagyon válogatós, nem eszi meg a jutalomfalatokat, vitaminokat sem, de végre sikerült találni kettőt is, amit hajlandó volt megkóstolni, a Catsticks és a Feringa rudacskák váltak be csak nálunk.
|
Feringa Sticks
Kicsit rágósabb ezek a rudak, mint amikhez hozzászokott a cicám, de azért megette. Ízlett neki mindegyik ízben. De a zsírtartalmát magasnak találom, így nem fogom állandóan venni. Lehet hogy néha kap egyszer-egyszer ilyet, de nem mindig.
