
12 értékelés a következő termékről:Pitti Boris vega
Töltse fel termékfotójátMinden értékelés (12)
|
Most vettem
A kutyám visszahányja időnként.
|
Átlagos
Picit zavaró a szaga számomra.
Csak nagy kiszerelésben kapható és a lakást belengi, mire elfogyasztja a 4kg-os kutyus. Átlagos minőségnek tűnik.
Az én kutyusom eleszegeti, nincs vele baja.
