
12 értékelés a következő termékről:Pitti Boris vega
Töltse fel termékfotójátMinden értékelés (12)
|
Most vettem
A kutyám visszahányja időnként.
|
Vega táp
Évek óta rendelem, Senior táppal keverve nagyon szeretik a kutyáim. Népszerü márka, és sajnos gyakran hiánycikk.
|
Szuper
Az én kutyusomnak is bejött szőrproblémára (foltos szőrhullasra).Szinte minden fontos vitamint tartalmaz, szerintem még sose volt ilyen csillogóan szép a szőre. 🥰 Csak ajánlani tudom!
|
Kutyám imádja
Nagy öröm,hogy kutyám rögtön elfogadta.Semmi emésztési zavarja nem lépett be. Nagyon jó eledel nyers étkezés mellett. 5 csillag.
|
Átlagos
Picit zavaró a szaga számomra.
Csak nagy kiszerelésben kapható és a lakást belengi, mire elfogyasztja a 4kg-os kutyus. Átlagos minőségnek tűnik.
Az én kutyusom eleszegeti, nincs vele baja.
Vega hami
Három kutyusom van, mindenki imádja és nekünk is bevált szőrhullásra.
|
legjobb választás
Nagyon szeretik a kutyák, sőt nálunk a macska is ezt eszi.
Pitti Boris vega
Általában főzők a kutyámnak és ahhoz adom pluszban egy keveset a Pitti Borisból.
Pitti Boris vega
Én is BARF étrend mellett adom a kutyámnak és meg vagyok elágedve a táppal.
Pitti Boris
Jó a vitamintartalma ezért keverve adom húsos táppal.
Pitti Boris vega
Barf étrend mellé kapja kiegészítésnek a kutyám és nagyon szereti.
Szőrprobléma megoldódott
Hosszú idő után ez a táp etetése segített a dalamtám szőrproblémáján.
