
24 értékelés a következő termékről:Markus-Mühle NaturNah
Töltse fel termékfotójátMinden értékelés (24)
|
A legjobb
Még nem találkoztam olyan kutyatáppal ami minden mentes és hidegen sajtolt. Nagyon jó terméknek tartom.
|
A legjobb táp, amit venni lehet.
Lassan 20 éve csak ezzel etetgetem a Pulimat és a Mudikat. Csak jót tudok róla mondani. Kiváló minőség, kölyköknek első tápjuk beáztatva. Jutalomfalatkának is kiváló. Mindenkinek ezt ajánlom, ha kölyköt adok tovább.
legjobb a kutyáimnak
nagyon szereti mind a kettő kutyám ,m
|
végre egy nagyszemü táp
Végre egy elég nagyszemü táp, ami nagytestü kutyusoknak is jó..
Sajnos csak csirkés összetétellel, igy csak egy kutyám eheti. A többi, amelyikeknek csirkeallergiája van, másmilyen tápokat kapnak, amiknek sajnos nincsenek ilyen szép nagy krokettjei.
|
Kipróbáltam a hidegen sajtoltat
Javasolták a hidegen sajtolt tápokat, nem találtam optimálist belőle. Eddig.
Javaslatra próbáltam ki. Először pislogott a labim, hogy mi ez nyavalya megint. De hálistennek nem válogat. Végtermék kevés, és normális. Szóval használjuk... :-)
Nagyon jó!
Nagyon szeretjük mi is és a kutya is, szuper az összetevői is.
|
Válogatós Staffordshire terrier
A mi kutyáknál ugyan nem vált be, de küldtünk belőle kóstolót ismerősünk rendkívül válógatos másfél éves staffordshire terrierének: ő eddig semmilyen kutyatápot nem fogyasztott el, hús tekintetében is válogatós, viszont édesszájú, még a banánt is megeszi. No, ő már falta ezt a tápot a gazdi pedig nagyon boldog.
|
Nem vált be
6 éves nőstény boxerünknek rendeltünk a tápot, mert korábban Joserat kapott, de az utóbbi időben már nehezen ette. A gyümölcstartalom miatt választottuk ezt, mert szereti a gyümölcsöket. A táp illata kissé gyümölcsös, igazából jobban emlékeztet zoo csemegére, mint kutyatápra - azt hiszem ez az egyik oka, amiért nem fogadta el. A pelletek folyadékkal érintkezve hamar szétesnek. A végtermék aránytalanul sok, az elfogyasztott táp mennyiségéhez képest, állagra pedig túl puha.
Táp
Nagyon jó táp. Az összetevők magukért beszélnek és hidegen sajtolt, minden mesterséges adalék anyagot kizárva. Ráadásul a formája és keménysége miatt, több rágásra készteti a kutyákat, ami nagyon hasznos a fogkő miatt.
|
NaturNah
Szuper táp ! Szerintem egyszer próbálja ki Minden Kutyabarát ! 5kg-os kiszereléssel kezdtük és a Mudim véleménye meghatározó volt... :) Jutalomfalatnak is prémium...
|
Kiváló ár-érték arány
Már egy éve ezt a tápot eszi német juhászkutyám, nagyon elégedett vagyok vele. Szívesen eszi, ár-érték arány nagyon jó, mivel elég magas a hústartalma. Mivel hideg sajtolású, ezért a víz hatására sem dagad meg annyira, így a gyomorcsavar kockázata is kisebb.
|
Hasmenést okoz
Vizslám érzékeny gyomrú, zsír emésztési zavara van, ezért semmilyen zsíros ételt nem ehet. Nekünk ez a táp nem vált be. Már kevéstől is hasmenése van.
Markus Mühle
2 kutyás ismerősö, is ezt adja k utyájának na meg persze én is és mindenhol kiválóra vizsgázott.
|
A Legjobb !!
Nekem Yorkiaim vannak (!),szinte kizárólag csak ezt hajlandók megenni, minél nagyobb a szem, annál finomabb nekik. Rengeteg mindent próbáltam már, legalább 10 féle top minőséget, de egyiket sem szeretik ennyire mint ezt, EZ A LEGJOBB !!!
|
Már szinte az összes kutyás ismerősöm ezt veszi
Elmeséltem mennyire bevált nekünk... kipróbálták és mindenhol működik... imádjuk... csak arra nem voltak felkészülve, hogy nagyon tápláló... jöttek fel a kilók :)
|
Nekünk nem jött be
Boxerem ugyan megeszi de visszaböfögi,mintha savat böfögne fel éjszakánként mióta ezt eszi. Sajnos nem vált be pedig sokat vártam ettől a táptól! :(
|
tökéletes
Kutyám érzékeny gyomrú, mióta ezzel a táppal etetek nem volt se hasmenése, se bélgyulladása. A széklete tökéletes, szőre szép, mindenben nagyon megfelel neki.
|
Csak mert nem szereti!
Sajnos az én boxerem egyáltalán nem szereti. Hozzá se szagolt. :( Mondjuk ettől még nem biztos hogy a táppal van a baj...
|
Kiváló
Szuper táp, mentett boxernek adom, aki semmitől sem akart hízni. Mióta ezt a tápot etetem gyönyörűen néz ki, hízott 3 kilót, láthatóan izmosabb. A szőre fényesebb és a végtermék is kevesebb. A szemek mérete és alakja rágásra ösztönzi a kutyát. Nem kell sok belőle így gazdaságos, árban pedig verhetetlen!
|
Kiváló
Más termékeket is kipróbáltam, de a Labradorom nem tolerálta mindegyiket, de ez a termék egészen biztos, ízletes és emészthető. Ajánlom.
