
14 értékelés a következő termékről:Concept for Life Labrador Retriever Adult
Töltse fel termékfotójátMinden értékelés (14)

26. 05. 23.|Szilvásiné Márti
ÚJ: 12 kg
Concept for Life Labrador Retriever Adult
Bandika most 19 hónapos, 4 hónapja eszi ezt a tápot. Szereti, külön jó hogy ropogtatja, így nem tapad rá a fogaira. Az útmutató szerint adagoljuk. Nem túlsúlyos, gyönyörű a szőre, külön előnye a tápnak, hogy a izületvédő anyagok vannak benne.
26. 04. 01.|Tuka László
Hosszú élet = Concept for Life Labrador Retriever Adult.
Májusban lesz 14 éves Dorka kutyám.
Kicsit vak, kicsit süket, a járása és csípőjének mozgása már nem a régi, de az étvágya , szaglása kitűnő.
A Concept for Life Labrador Retriever Adult - 12 kg-os száraztápot kapja évek óta. Nem eszi hanem habzsolja.
Ez a termék nálunk bevált, szívből ajánlom.
24. 06. 01.|István
Tökéletesen bevált!
15 hónapos Labrador kutyánknak nagyon ízlik, megrágja rendesen, fogai szép fehérek, szőre fényes és a testsúlya is rendben van. Már másodszorra rendeltem ezt a tápot és szerintem maradok nála.
22. 01. 07.|Brigitta
Szuper
Labrador kutyusunk második alkalommal eszi, ízlik neki, nem habzsolja, és szép fényes a szőre tőle. nekünk bevált.
20. 05. 09.
Végre nem habzsol
Hatalmas öröm részemről, hogy végre nem habzsol a kisasszony, mikor megkapja az adagját. Egy hete fogyasztja, eddig imádja.
20. 04. 22.
Boldogság
Most rendeltünk először ilyen tápot. Az első reakció az volt, hogy nyakig mászott a zsákba😂 ízlik neki nagyon. Hogy milyen hatással lesz rá, azt kíváncsian várom!
20. 01. 15.|Hohl Erika
Nagyon ízlik
Nagyon ízlik a kutyusomnak. :)
18. 12. 22.
Barney
Barney-nk egy labrador keverék. Igazán nekikezdett, majd kinyalta tálját.
zooplus.de oldalról fordítva
18. 07. 28.|eredetileg a zooplus.de oldalon publikálták
Concept for Life
Labradoromnak rendkívül ízlik és kiválóan tolerálja, ami nála nem mindig magától értetődő. Szívélyes üdvözletünket küldjük!
18. 07. 28.|eredetileg a zooplus.de oldalon publikálták
Jó táp
Mindkét kutyusom nagyon szívesen fogyasztja ezt a tápot. Kellemes illata van és jó benyomást keltett bennem.
18. 07. 28.|eredetileg a zooplus.de oldalon publikálták
Nagyon jó táp
Nagyon jó táp, a tál egy szempillantás alatt kiürül. Jól tolerálja labradorom Más eledeleknél gyakran gyomor- és bélproblémákkal küszködött.
