
14 értékelés a következő termékről:Concept for Life Labrador Retriever Adult
Töltse fel termékfotójátMinden értékelés (14)

|
ÚJ: 12 kg
Concept for Life labrador retriver
Szerintem romlott az új táp minősége:
-morzsálódik, puhábbak a szemek
- megváltozott az összetétele, nem találom a leírásban a condroitint és a glükozamint
Egyébként a kutyám szereti, de szüksége van az izületvédőkre.
Az eredet táp sokk jobb volt, minden szempontból. Sajnálom.

|
ÚJ: 12 kg
Concept for Life Labrador Retriever Adult
Bandika most 19 hónapos, 4 hónapja eszi ezt a tápot. Szereti, külön jó hogy ropogtatja, így nem tapad rá a fogaira. Az útmutató szerint adagoljuk. Nem túlsúlyos, gyönyörű a szőre, külön előnye a tápnak, hogy a izületvédő anyagok vannak benne.
|
Hosszú élet = Concept for Life Labrador Retriever Adult.
Májusban lesz 14 éves Dorka kutyám.
Kicsit vak, kicsit süket, a járása és csípőjének mozgása már nem a régi, de az étvágya , szaglása kitűnő.
A Concept for Life Labrador Retriever Adult - 12 kg-os száraztápot kapja évek óta. Nem eszi hanem habzsolja.
Ez a termék nálunk bevált, szívből ajánlom.
|
Tökéletesen bevált!
15 hónapos Labrador kutyánknak nagyon ízlik, megrágja rendesen, fogai szép fehérek, szőre fényes és a testsúlya is rendben van. Már másodszorra rendeltem ezt a tápot és szerintem maradok nála.
|
Szuper
Labrador kutyusunk második alkalommal eszi, ízlik neki, nem habzsolja, és szép fényes a szőre tőle. nekünk bevált.
Végre nem habzsol
Hatalmas öröm részemről, hogy végre nem habzsol a kisasszony, mikor megkapja az adagját. Egy hete fogyasztja, eddig imádja.
Boldogság
Most rendeltünk először ilyen tápot. Az első reakció az volt, hogy nyakig mászott a zsákba😂 ízlik neki nagyon. Hogy milyen hatással lesz rá, azt kíváncsian várom!
|
Nagyon ízlik
Nagyon ízlik a kutyusomnak. :)
Barney
Barney-nk egy labrador keverék. Igazán nekikezdett, majd kinyalta tálját.
zooplus.de oldalról fordítva
|
Concept for Life Labrador száraz táp
Az én kutyusom nem válogatós, de ezt a tápot igen kedveli, amit evés után szája nyalogatásával jelez. Igen nagy darabok, ami neki nem,ám nekem az adag beosztásánál jelentett egy kis fejtörést, az előző tápokhoz képest.
|
Concept for Life
Labradoromnak rendkívül ízlik és kiválóan tolerálja, ami nála nem mindig magától értetődő. Szívélyes üdvözletünket küldjük!
|
Jó táp
Mindkét kutyusom nagyon szívesen fogyasztja ezt a tápot. Kellemes illata van és jó benyomást keltett bennem.
|
Ajánlom
Úgy tűnik, hogy ízlik kutyusomnak és jól tolerálja. A krokettek is viszonylag nagyok, így labradorunk nem csak nyeli, hanem meg is rágja. Újra fogok rendelni ilyen tápot.
|
Nagyon jó táp
Nagyon jó táp, a tál egy szempillantás alatt kiürül. Jól tolerálja labradorom Más eledeleknél gyakran gyomor- és bélproblémákkal küszködött.
