
8 értékelés a következő termékről:bosch Adult hal & burgonya
Töltse fel termékfotójátMinden értékelés (8)
|
Évek óta fogyasztjuk
Első körben olcsóbb , gyengébb minőségű táppal etettem a kutyát. Következménye : rengeteg víz ívás, fakó bunda, energia és vitamin hiány. Aztán rá találtam a bosch tápokra és gyorsan át is szoktunk. :) Azóta csak ezt fogyasztjuk kb. 4-5 éve. Csak ajánlani tudom. Szereti, jól lakik, normális széklet, nincs fű rágás, nem iszik meg rá rengeteg vizet, fitt és üde! :) Köszönjük!
|
Szuper
Az én is colliem kedvence, tenyésztő javasolta. A kicsikém kedvence a Menü.
|
Adult hal burgonya
Kutyám nagyon válogatós de ezt végre szereti
Bosch Adult hal & burgonya
Szuper táp.Mindig gyorsan megkapom a rendelt csomagomat.
Bosch Adult hal & burgonya
Ha rögtön nem enné meg akutyám akkor sem szárad meg a tányérban.
Hal és krumpli
Kiváló párosítás. A kutyám kedvence.
Bosch Adult hal & burgonya
Kellően halas viszont nincs erőteljes illata, ami belengené az egész lakást.
|
Bosch Adult hal & burgonya
A Huskym nagyon szereti és jól tolerálja.
