
3 értékelés a következő termékről:TIAKI Soft & Safe nyakörv, piros
Töltse fel termékfotójátMinden értékelés (3)
25. 03. 24.|Nagy Edit
TIAKI nyakörv
A csat elcsúszik, nem tartja a beállított méretet, nem biztonságos
24. 04. 03.
Gagyi
Ugyan ennyi pénzért nem számítottam nagy minőségre, de az elég gáz hogy a nyakörv nem tartja a beállított méretet. Egy kis húzástól már elcsúszik a csat rajta. Konok kiskutyánál aki folyton másfele akar menni egy 20 perces séta után kitágult annyira hogy a feje is kifért volna rajta.
