
10 értékelés a következő termékről:RINTI ínyenceknek 1 x 400 g
Töltse fel termékfotójátMinden értékelés (10)

|
Csirke
Legjobb kutya eledel
A fiatal kutyusunk finnyás nem eszik meg akármit. Az idős 16 éves yorkink bármit. De régebben ezt a konzervet ette ezért tértünk vissza erre. Mindenki elégedett és jóllakott.😅
Pacal, vad, tengeri hal
Elégedett vagyok a Rintivel.
|
Rinti ínyenceknek 6 x 400 g
Csupán azt volt nehéz eldöntenem, melyik legyen az a néhány változat, amiből megrendelem ezt a 6 x 400 g-ot. Mert mind annyira vonzó, s mivel csupa hús, a mi kutyáink garantáltan örülnek neki. Aztán megoldottam a dolgot: szépen sorban megrendelem majd az összes fajtát, most az első hármat, aztán a következőt, és így tovább.
|
Rinti ínyenceknek 6 x 400 g
Csupán azt volt nehéz eldöntenem, melyik legyen az a néhány változat, amiből megrendelem ezt a 6 x 400 g-ot. Mert mind annyira vonzó, s mivel csupa hús, a mi kutyáink garantáltan örülnek neki. Aztán megoldottam a dolgot: szépen sorban megrendelem majd az összes fajtát, most az első hármat, aztán a következőt, és így tovább.
|
Rinti
Hogy a zooplus Rintibol is mennyifelet kinal! S mind tele van hussal, nagyon kutyanak valo. Nalunk ez a klasszikus valtozat is nagyon nyero, de probaltuk mar az erzekeny kutyaknak szant fajtakat is. Mind elso osztalyu.
|
Rinti
Hogy a zooplus Rintibol is mennyifelet kinal! S mind tele van hussal, nagyon kutyanak valo. Nalunk ez a klasszikus valtozat is nagyon nyero, de probaltuk mar az erzekeny kutyaknak szant fajtakat is. Mind elso osztalyu.
rendkivul izletes
csak a baranyost probaltuk ki: nagyszeru meg az erzekeny kutyaknak is.
rendkivul izletes
csak a baranyost probaltuk ki: nagyszeru meg az erzekeny kutyaknak is.
rendkivul izletes
csak a baranyost probaltuk ki: nagyszeru meg az erzekeny kutyaknak is.
