
24 értékelés a következő termékről:Lukullus Naturkost Adult 6 x 400 g
Töltse fel termékfotójátMinden értékelés (24)
|
Lukullus nyúl vad
Több fajta ,,mentes,, konzervet próbálunk ,ez is elnyerte Scooby tetszèsèt.
Tele van ízletes húsdarabokkal,1 perc alatt betermeli az adagját..
Jó választás ez is,ezután is rendszeres vásárlói leszünk.
|
Tökéletes minőség
11 tacskó eszi,nekünk bevált imádják a kutyáim❤️
|
Konzerv
Tökéletes konzerv, nagyon jó illata van, Dodikánk imádja, mindenre is allergiás, ez bevált neki
|
mkeszter80@gmail.com
Nagyon szeretik a kutyáim.🙏
Vadnyúl pulyka a kedvenc ízük .
Végre találtam egy olyan eledelt ami nem okoz náluk se hasmenést se hányást.🙏
|
Ízletes
Pástétomhoz hasonló állagú, magas hústartalmú eledel. Nem kocsonyás és igazi hús illata van, nem büdi. A kutyám szereti. Az összetétel alapján választottam. Ár-érték arányban is megfelelő.
|
Imádják
Kutyáim imádják .
|
9152 Börcs
A kutyusaink nagyon szeretik.
|
Imádja a kutyusom
Nagyon jó termék, pedig válogatós és érzékeny gyomruk a 🐶!
Sajnos nem vált be
Összetétele alapján szimpatikus volt, jónak tűnt. Érzékeny gyomrú kutyusom rosszul volt utána, fájt a hasa, hányingere volt. Nem gondoltam, hogy ez lehet a gond. Legközelebb csak néhány falatot kapott, hányt, nem érezte jól magát. Puffasztotta is, émelygett utána.
Kiváló
Többféle konzervet kipróbáltunk már, de ez lett a befutó. Allergiára hajlamos kutyánknál sem okozott semmiféle problémát.
|
étel alergiás kutyáknak is
Nagyon tetszett a kutyámnak és mivel baromfit nem ehet így kiváló választás ez a termék
|
Bevált
Az idős kutyám odavan érte. Kicsit nehéz kiszedni a konzerv tartalmát, mert olyan tömör-kemény. Az illata elég intenzív.
|
Nagyon jó!
Nagyon szereti a kutyám! Jó az összetétele,illata,és az állaga is!
|
Mind a két kutyám imádja.
Állaga jó, husos,ára is jó.Érzékenyebb gyomrú kutyának is bátran ajánlom.Nekem az egyik kutyám ilyen.Eddig ez a termék (lukullus) vált be a legjobban.
|
Mind a két kutyám imádja.
Jó állagú,húsos termék.Mind a két kutyám imádja.
|
Allergiás, kényes kutyáknak
Kiváló minőségű terméket kaptam, jó áron. A kutyáim imádják. Örülök, hogy rátaláltam a zoopluson. Ajánlom mindenkinek
|
Lukullus vadhússal: nagyon jó!
A vadhúsnak teljesen jellegzetes ilata és íze van - ezt mi, emberek is tudjuk. Ezen a nedves kutyatápon is érzeni a sajátos vad-illatot, amit Csoki kutyánk is tökéletesen megérez - bizonyára ősei vére megpezsdül benne. Eszi is nagy évezettel, jó a gyomrának is, mindenki elégedett.
Jó illat és összetevők
Kutyusom nagyon allergiás így nagyon örülök, hogy a Lukullust jól viseli és ízlik is neki. A többi variációt is kirpóbáljuk biztosan. Az öszetevpi nagyon jók, és az illata még az emberi orrnak is kellemes.
Tökéletes kombináció
Nagyon érzékeny a kutyám és szinte csak nyulat ehet, így nagyon megörültem, hogy ilyen jó kombinációban lehet kapni. Allergiának nyoma sincs, vszont sikerült egy kis változatosságot csmpásznem a napi rutinba.
|
Nagyon étvágygerjesztő
Még a angyon érzékeny gyomrű kutyáknak is tökéletes. Se hasmenés se hányás tőle. Más változatokat is kipróbálok majd.
