
4 értékelés a következő termékről:Trixie szárított sprotni
Töltse fel termékfotójátMinden értékelés (4)
|
Büdi hali, de a kutyák imádják
Megvesznek ezért a halért a kutyák. Szép, nagy méretűek és szaftosak.
|
Csak ajánlani tudom
A kutyusom imádja, meg tud érte veszni. Én meg a szagától .:) De nem én eszegetem, így elviselem azt a kis időt, amíg szagolom.
Nagyon bejött
Elsőnek adtam a kutyusomnak, és majd megveszik érte. Könnyen darabolható kistestű és nagytestű kutyáknak is bátran ajánlom.
|
Megőrül érte
A kutyám teljesen megőrül érte, a földet nyalogatja utána percekig. Nekem pedig jó érzés, hogy valami természetesnek tűnő ételt kap. De a szaga nagyon erős!
