
20 értékelés a következő termékről:Rocco marhatüdő
Töltse fel termékfotójátMinden értékelés (20)

1500 g
Kiváló minőségű termék
Kiváló minőségű termék, természetes alapanyag, viszonylag puha állagú, a kutyáink évek óta kapják és még nem unják.. :))
|
Kedvenc nasi
Ízlik a kutyusomnak, jó választás volt. Eldugtam egy darabkát a frissen felbontott karton dobozban és egy tapodtat sem mozdult, ameddig meg nem találta azt.
Imádta a kutya!
Nagyon erős szaga van, jól rágható, imádta a kutyám 🙂 Probléma nélkül betolná az egész csomagot ha engedném
soos.margit80@gmail.com
A kutyáim falnák éjjel-nappal. Szeretik mindhárman és így nyilván én is😃 Ár-érték arányban mindenképpen megéri.
|
Szuper rágcsa
Elég büdi, de nagyon jól záródó tasakban van. Nasinak szuper, imádja a kutyusom, viszont sajnos nem tart sokáig. 😀
|
Finom snack
Igor nagyon szereti, már többször rendeltem és fogok is. :)
|
Tacskócsemege 🙂
Irgalmatlan büdös, de az öreg tacskóm imádja, ez lett az egyik kedvenc nasija.
|
Imádás :)
Megvesznek érte a kutyáim! A kedvenc nasijuk,vegyétek bátran :))
|
Nagy darabok
Közepes testű kutyust percekig leköti és imádja
|
Büdös de a kutyák imádják
Két tesómnak is van kutyája és odáig vannak érte. Gondolom minél büdösebb, annál jobb XD ezt bármelyik kutya megeszi.
|
Nagyon büdi, de imàdja a kutyàm
Iszonyatosan büdös, de a whippetem imàdja. Jó nagy kiszerelés, sok van benne, és jó nagy darabok.
Visszazàrható a zacskó, így nem olyan nagy gond, hogy erős szaga van, csak ne maradjon véletlen nyitva...
|
Szuper gazdaságos kiszerelés
Hatalmas zacskó,szép nagy darabok :)
Bullterrierem es pitbulljaim imádják,ráadásul abszolút diétás jutifalat,igy a súlyproblémás,öreg bullterrierem is eheti :)
Kegyetlenül büdös, de nagyon szereti
Tetszik, hogy a leírás "intenzív aromát" ír. Én kegyetlenül büdösnek mondanám. Mentő körülmény, hogy még nem láttam ilyen jól és szagmentesen visszazárható zacskót, tehát csak akkor van büdös, amikor kinyitja az ember a zacskót (de még percek után is érezhető a spejzben), és addig az 1-2 percig, amíg a kutya megeszi. Nagyon könnyű és levegős (mert hát tüdő), a zacskó pedig nagy, ezért sok, kb. 40 (10 cm körüli hosszú, változó vastagságú) darabka van a fél kg-os kiszerelésben.
|
Jó nasi.
Vacsi utáni nasi a kutyusomnak. Nagyon szereti (bár mit nem..:))
Puha.. idős kutyusoknak és féltő gazdiknak is jó választás.
|
Tamás
Szeretik a kutyáim!Biztosan rendelek még belőle!
|
Imádjuk
Nagyon büdös, de a kutyusom imádja. Szinte követeli. Újra fogom rendelni.
|
Rocco marhatüdő
Mindkét kutyusom - egy pitbull és egy amstaff - nagyon szereti.Ha reggel véletlenül elfelejtek nekik adni, akkor azt nem hagyják annyiban. Szinte remegnek érte.
|
Szeretik
2 Pointer kutyának szoktam adni napközben. Szeretik, de nagyon nagyon büdös cucc, igaz van aromazacskó ami visszazárható!
|
A kutya imádja
A marhatüdő, amit már vásároltuk, friss, levegős, igazán jó minőségű. S a mi kutyánk nagyon-nagyon szereti. Igaz, pillanatok alatt eltünteti - ennek 2 oka van: 25 kg-os súlya valamint hogy borzaszóan élvezi ezt a (számára) nagy finomságot. Persze, nekünk meg el kell viselnünk azt a nem éppen kellemes szagot, ami Hektort meg annyira vonzza. De van megoldás: nem a lakásban kapja, hanem a szabadban!
