
6 értékelés a következő termékről:pitti Sausage Snack marhakolbász (félnedves)
Töltse fel termékfotójátMinden értékelés (6)

|
4 x 8 darab
Szuper termék!
A kutyáik egyenesen imádják! Puha a belseje, szóval nem tart sokáig az elfogyasztása.😃

|
8 darab
Bevált
Jó illata van, nagyon ízlik a kutyámnak.
|
Ajánlom
Egy kistesü keverék németjuhászom van,akinek túlharapása van és végre ezt a jutifalatot megtudta enni ,nagyon örülök neki.Csak ajánlani tudom
|
Szuper kolbi
Kiskutyámnak nagyon ízlik.
Szuper választás volt.
Szuper
A termék és az ára is remek.
|
Idősebb kutyáknak is
12 éves Cairn terrierőnk kedvence. Puha , jó az illata. Mindig van belőle raktáron itthon.
