
5 értékelés a következő termékről:DIBO lazacbőr
Töltse fel termékfotójátMinden értékelés (5)
A kutya szereti
Elviselhetetlenül büdös, de a kutya imádja. A szaga miatt viszont csak kültéren eheti. ;-)
|
Kutyusunk szereti
Nem hízlaló rágcsát kerestem kutyusunknak. Többek között ez is bevált. Nincs olyan erős szaga és szívesen fogyasztja a kis házi kedvencünk :)
|
Szeretjük
Bogyi nagyon szereti. Egy kicsit kell rajta nyammognia, ami le is foglalja. Szerintem nem nagyon erős a szaga, de van neki.
Lazacbőr
Kistestű kutyám imádja, teljesen odavan érte. Tud rajta rágcsálódni is, nem "tűnik el" rögtön. Ráadásul zsírszegény diétán van, úgyhogy tökéletes.
Dibo lazacbőr
Mari a tacsim fogyókúrán van, de ezt a jutalomfalatot szerencsére adhatom neki, mert zsírszegény.
