
41 értékelés a következő termékről:Chuckit! Erratic Ball kiszámíthatatlanul pattogó labda
Töltse fel termékfotójátMinden értékelés (41)

|
M méret: Ø 6,5 cm (1 db)
Nagyon jó
Tacskó kutyám nagyon szereti, sokat játszik vele es hónapok óta sem tette tönkre, tetszik neki ahogy össze vissza pattog

|
M méret: Ø 6,5 cm (1 db)
Chuckit labda
Szuper

|
M méret: Ø 6,5 cm (1 db)
Nagy sikere van!
Legjobb labdánk ami valaha volt. A kutyusom nagyon imádja, hosszú ideig elvan vele, dobálgatja magának, rágcsálja. Nem tömör, így ruganyosabb rágcsáláskor, viszont ennek ellenére szuper masszív, nem úgy néz ki mint ami szét fog egyhamar menni. Minőség mellett árban is nagyon korrekt!
Nem lett túl nagy sikere
Azt hittem, hogy oda lesznek érte a kutyáink, de ha teniszlabda vagy eközül lehet választani, akkor mindig a teniszlabda kell nekik. A színe borzalmas, még én is nehezen tudom követni, hogy hova érkezik:(
|
Szeretik
Ezzel is szívesen játszanak, rágcsálástól sincs baja.
|
Ár/érték arányban verhetetlen
Szuper labda, strapabíró, mókásan pattog, és ez a kutyám kedvenc labdája, sétákhoz is mindig ezt kapja fel, hogy hozzuk magunkkal! Ahhoz képest, hogy mennyire jó, nincs iszonyatos ára.
|
Strapabíró
Nagyon strapabíró és jó minőségű labda.
Csak Ajánlani tudom!
|
Nagyon bejött
Strapabíró labda, ide-oda pattog és ez nagyon tetszik a kutyámnak. A mérete is jó, a szálkásszőrű tacskóm könnyen visszahozza. Kár, hogy csak zöld színben van.
|
Kiváló minőségű labda
Nagyon jó minőségű strapabíró labda
Negatívumnak csak annyit hogy lehetne más színben is kapni mert fűben gyorsan el tud veszni.
|
Chuckit! Erratic Ball - szeszélyes labda
Jó, nagyon szereti
|
Kiváló termék
Strapabíró, erős, szép élénk színű, rettenetesen magasra ugró labda. A kutyám azonnal megszerette. Játszunk, rágcsálja, hordozza. Betonon kb. 1 méterre is pattan, fűben is szépen pattog. Szeszélyesnek szeszélyes, sosem tudni épp merre visz az útja. Nagy kedvenc lett, nem csalódtunk. Aktív, rendszeresen labdázó kutyának nagyon ajánlom, illetve ha a kutya magának gurítja, a forma miatt az is érdekes. Fogok még rendelni.
|
Chuckit! Erratic Ball - szeszélyes labda
Jó
|
Szuper játék
A kölyök Golden kutyusunk imádja, ez a kedvenc labdája
|
Csalódás
Pár óra alatt darabokra tépte a kutyusom!
|
Csalódás
Nem tartott sokáig!
|
Nagyon jó
Erős kis labfa kis yorkim őrült neki bírja a ràgàst
|
Pattogó
Nagyon jó labda egyik legjobb eddig. Nem tudják szét rágni.
|
Csak a színével van gond
Szereti, elnyühetetlen de a futtatóra nem merem kivinni mert a színe miatt soha sem talàlnánk meg pedig nagyon jó lenne ha nemcsak a lakásban tudnánk használni.
|
Szuper játék
Végre egyy labda amit nem tud az én drágám darabokra rágni! Nagyon imádja, jól meg tudja fogni és nagyon szuperül pattog!
|
Labda
Amerikai staffordsire terriereim imádják. Joey - é még mindig megvan. Kyra nagyon sokat dolgozott vele mire sikerült szétrágni.
