
22 értékelés a következő termékről:KONG Puppy kiskutya játék
Töltse fel termékfotójátMinden értékelés (22)

|
M méret (pink)
Kedvenc
Ez már a második Kongja a szukánknak és még mindig kedvenc!

|
XS méret (pink)
Leköti
Leköti pár percre, de mivel pattog ha ledobja a kőre ezért be is pörög tőle
|
Kedvenc játék
Kiskutyánk kedvenc játéka lett. Nagyon strapabíró anyag, pont belefér a kacsás juti, szereti a kutyus!
|
Nagyon jó
Remek kis játèk a kicsi, ès a felnőtt shibáim is nagyon szeretik. Lefoglalja őket egyszerűen imádom. 🥰
|
Jó cucc
Vicces ahogy össze-vissza ugrál. Kutyi szívesen játszik vele. A tápot is ebből kapja, megelőzendő a habzsolást.
|
Luca Kong játék
Nagyon strapabíró játék Luca nagyon szereti
|
Kis kutyám nagyon szereti
Nagyon szereti a kis kutyám
|
KONG Puppy
Imádja
|
Szuper játék, rendkívül strapabíró!
Kiskutyám imád vele játszani valamint ebből nasizik amikor megtöltöm neki. Van hogy a saját etetőtáljából már nem kéri a száraztápot és akkor ha beletöltöm a KONG-jába akkor simán megeszi játék közben. Szuperül lefoglalja a kutyust akkor is amikor elmegyünk itthonról, valamint elég strapabíró! A puppy KONG nálunk nagyon bejött a mérete ugyan elég kicsi, így mindenképpen fogok majd egy nagyobbat is rendelni neki ha már idősebb lesz. 😊
|
Szuper, megéri az árát!!
Kutyusom 8 hetes kora óta rágja.Kíváló minőség a fogváltást is bírja!!
|
Unaloműző
Mogyoróvajat szoktam beletenni és lefagyasztom, így elég sokáig lefoglalja a kiskutyámat. Nagyon jó az anyaga, szereti rágni, ugyanakkor tartós, nem sérülékeny.
|
Zeusz 8 hetes
Nagyon örülök, hogy megvásároltam, jutalomfalat nélkül is szívesen játszik vele.
tacskó kölyök
Nagyon szereti a kutyus. Eddig nagyon bírja a strapát.
|
Életmentő!
10 hetes kölyök, tű hegyes fogakkal, nagyon erősen rág, féltem, hogy gyorsan szétszedi de egyenlőre sértetlen. Szeretem, hogy tölthető.
|
Kong értékelés
Két hónapja van "bevetésen", még egy fognyom sincs rajta, nagyon jól bírja, pedig minden nap megtöltöm valamivel a kutyusomnak, szuperül bírja, mindenkinek csak ajánlani tudom.
|
remek játék
Nagyon szeretjük. Vicces, hogy sokfelé és kiszámíthatatlanul ugrál, a kutyus szeret vele játszani és szívesen rágcsálja is. Fogzásnál nagyon hasznos. Mi nem szoktuk megtölteni semmivel, "csak" játék.
|
Szuper!
A kutyus szereti, sokat játszik vele és jól elfoglalja magát.
legjobb
Nagyon jó! Üresen is sokáig tud vele játszani, hát még ha megtöltöm. Nagyon jó, strapabíró anyag, de nem túl kemény, pont jó egy kölyöknek. Nem kell attól félni, hogy lerág belőle egy darabot.
|
Tényleg csak kölyköknek
Kisméretű felnőttkutyámnak rendeltem, annak ellenére, hogy kölyköknek van reklámozva, ez természetesen az én hibám volt. Nagyon szerette a kutyám, de sajnos két nap alatt szétszedte. Ennek ellenére kölyköknek valószínűleg teljesen jó, ezért nem adok rosszabb értékelést, és teszek egy próbát a klasszikus Konggal.
|
Jó kis játék és elfoglaltság
Nagyon szeretik a kutyusaink, akár 2 órára is leköti őket. :) Ha nagyobbak lesznek, akkor biztosan lecseréljük nekik normál KONG-ra. Kettőt vettünk, mert két kölyökkutyusunk van, de képesek rajta összeveszni. :)
