
9 értékelés a következő termékről:Anibest kisállat alom
Töltse fel termékfotójátMinden értékelés (9)
|
Régen jobb volt.
Amikor elkezdtem használni jó volt,az utobbi pár hónapban romlott a minősége. Ami van elhasználom aztán váltok.
Poros
Régen jobb volt, mostanában poros és van h 10-15 centis fadarabok vannak benne.
|
Elég poros
Elég poros az alom
|
Nagyon poros
Aranyhörcsögöknek vettem, nagyon poros csak leszitálva tudtam felhasználni .
|
Anibest kisállat alom
Ár/érték arányban egy kiváló alom lehetne, de sajnos nem az.
Első ránézésre nagyon tetszett. Megfelelő szemcseméretű, szinte pormentes, kellemes fenyő illatú forgácsnak tűnt. Mivel jól össze volt préselve, gondoltam, ez jó kiadós lesz! Ez utóbbiban nem is csalódtam. Viszont ahogy elkezdtem bemorzsolni a ketrecbe, hamar csalódást okozott. Tele volt apró szúrós szilánkoktól kezdve egészen hüvelykujj méretű fadarabokkal. Csak állandó válogatással használható.
