Kosár

Cat Mate macska itatókút

2 l
Írjon a termékről értékelést!
  • Fehér itatókút macskáknak és max. 10 kg kutyáknak
  • Különböző ivási magasságok a fokozatos rendszernek köszönhetően
  • Fröccsenésmentes
  • Nagyon halk üzemelés
  • Űrtartalom: 2 l
  • Méret: H 25 x Sz 21 x M 17 cm
további információkért...
Válasszon terméket (4 opció)
% extra kedvezmény elérhető
19 290,00 Ft
19 290,00 Ft / db

77 zooPontot gyűjthet ezzel a termékkel

Erre is szüksége lehet

Szállítási idő 1-3 munkanap bővebben
Az ár az áfát tartalmazza.Esetleges szállítási költséget nem tartalmaz.

Gyakran együtt vásárolt

Miamor Cat Snack multivitamin krém 24 x 15 g
Miamor Cat Snack multivitamin krém 24 x 15 g
Összesen
0,00 Ft

Termékleírás

  • Fehér itatókút macskáknak és max. 10 kg kutyáknak
  • Különböző ivási magasságok a fokozatos rendszernek köszönhetően
  • Fröccsenésmentes
  • Nagyon halk üzemelés
  • Űrtartalom: 2 l
  • Méret: H 25 x Sz 21 x M 17 cm

Kedvence számára elengedhetetlen a megfelelő hidratálás, ezért álljon mindig rendelkezésére friss ivóvíz. Ha macskája vagy kutyája nem szereti az egyszerű itatótálakat, kínáljon nekik vonzó alternatívát a Cat Mate itatókúttal. A folyamatosan áramló víz arra ösztönzi őket, hogy többet igyanak.

Ez a kutyáknak és macskáknak szánt itatókút többszintes kialakítású, amely különböző ivási magasságokat biztosít háziállatának: a víz felülről az alsó tálba folyik, vízesés hatást keltve. Ez a kialakítás csökkenti a fröccsenést, és szárazon tartja az itatókút környékét. Ez a modell biztonságos és kivételesen halkan működik. Továbbá a Cat Mate itatókút nagyon könnyen tisztítható, mivel a tálak kivehetők és mosogatógépben moshatók.
 

A Cat Mate macska itatókút jellemzői: 

  • Itatókút macskáknak és max. 10 kg testsúlyú kutyáknak
  • Mindig friss, folyó víz: a napi vízszükséglet kielégítésére 
  • Különböző ivási magasságok: többszintes kialakítás vízesés hatással, több ivásra ösztönzi kedvencét 
  • Fröccsenésmentes: a rámpán keresztül a víz alsó tálba terelődik 
  • Könnyen tisztítható: kivehető tálak
  • Izolált szivattyúrendszer: nagyon halk működés
  • Alacsony feszültségű működés: a fokozott biztonságért
  • Pótszűrő és -szivattyú külön kapható hozzá 
  • Űrtartalom: 2 liter
  • Méret
    • Teljes méret: H 25 x Sz 21 x M 17
    • Kábelhossz: 3 m
    • Önsúly: kb. 1 kg
  • Anyag: műanyag
  • Szín: fehér
  • Szűrő: 1 polimer aktív szénszűrő a szállítmányban
  • Szivattyú
    • Energiafogyasztás: 2 W 
    • Tápellátás: 230-240 V
    • Alacsony feszültségű működés
  • Tisztítás: a tálak mosogatógépben moshatók, a szűrőt havonta cserélni kell 
  • Szállítási terjedelem: 1 itatókút, 1 szivattyú, 1 szűrő, 1 AC/AC adapter


Figyelem!
A vízkőlerakódás elkerülése érdekében az itatókútban található vizet hetente ajánlott kicserélni. Emellett havonta érdemes elvégezni a Cat Mate itatókút vízkőmentesítését.

Megjegyzés: Ha csak egy macska/kutya használja a terméket, a szűrőt havonta ajánlott cserélni. Két vagy több háziállattal történő használat esetén gyakoribb cserére lehet szükség, mivel a szűrő eltömődhet, ami a szivattyú idő előtti meghibásodásához vezethet. A vízkőlerakódás megelőzése érdekében ajánlott hetente cserélni az itatókút vizét. Ezenkívül ajánlott havonta vízkőteleníteni a Cat Mate itatókút szivattyúját.

Megjegyzés: Ha több állat használja az itatókutat, javasoljuk a felső terelőlemez egy további szűrőelemre (külön megvásárolható) való cseréjét a szűrő csereintervallumának meghosszabbítása érdekében.

Megjegyzés:
Míg a normál csereszűrő elsősorban a lágy csapvízzel (alacsony keménységi fok) rendelkező területeken lévő háztartások számára alkalmas, a 3 fokozatú csereszűrőt kifejezetten a kemény csapvízzel (magas keménységi fok) rendelkező területeken lévő háztartások számára tervezték. Javasoljuk, hogy vásárlás előtt tájékozódjon az Ön területén található víz keménységi fokáról! 

Megjegyzés: Kérjük, vegye figyelembe az elektromos és elektronikus berendezésekre, valamint az elemekre vonatkozó speciális ártalmatlanítási utasításokat, amelyek a következő oldalon találhatók: https://www.zooplus.hu/info/legal/disposal




Gyártói információ

Closer Pets BV
Newtonlaan115, 3584, BH Utrecht, NL
help@closerpets.co.uk

Értékelés

Mindet mutat

Vásárlói fotók

Benny la fantana
Tommie
Drinkfontein geaccepteerd
Thor
Zadowolony kocia
Messi CatMate
Minden kép megtekintése

Legújabb vásárlói vélemények

2 l

Imádjuk!

3 hónaposan fogadtunk örökbe egy kiscicát, ő imádja a kutat. Szeret belőle inni, néha pofozgatja is a vízesést. Csendes, csak egy enyhe búgása van. Viszont!! A 15 éves hölgyünk nincs oda érte, csak settenkedik körülötte, de nem használja. Nem minden cicának fog automatikusan tetszeni, főleg, ha idősebbek.
2 l

Legszeretettebb itatókút

Ha van olyan, hogy egy macska bogaras, akkor a cicánk az 😂 Csak ebből a típusú kútból hajlandó inni évek óta! A kút maga jó felépítésű, csendes és jól működik. Ajánlom!

Akár jó is lehetett volna

Megkapja a a 3 csillagot, mivel jó volt talán egy évig. Mind két macska szerette és nem is tudták felborítani vagy szétszedni. Szóval alapból jó. De minden karbantartás ellenére a szivattyú tönkrement. Mivel gananciás, így lehetett beszélni az ügyfélszolgálattal, ők is korrektek. Most vettük meg az 5000 forintos pótszivattyút hozzá, ami már indulásból nem működik. Remek pénzkidobás volt :D

Nagyon tetszik

A cicám válogatós, félős és féltem, hogy ez tetszeni fog-e neki. Hát nagyon tetszik neki! Amióta beüzemeltem sokkal többet iszik. Nagyon örülök. A tartósságáról nem tudok beszámolni, mert egy napja megy egyelőre.

Nem ajánlom!

A cicákat nem igazán nyűgözte le, pedig elméletben nagyon jó kis kút lehetne, sok ivási lehetőséggel. A nagyobb baj viszont, hogy az adapter 2 hónapot se bírt, és eltörött... Rendelni nem lehet hozzá külön, vagy csak horror áron, majdnem annyiért, mint az egész kút...

Végre egy jó szökőkút!

Az előző két kút amit próbáltunk nem volt jó. Vagy funkcionalitásából vagy működéséből adódóan. De ez végre jó vétel volt! Csendes, nem fröcsög, nem tudják felborítani vagy szétszedni, isznak is belőle és működik is :'D

Elégedett vagyok

Decemberben kapta a cicám, imádja és szeretem én is :) Nem hangos, nem zavar a működése este sem. Hetente takarítom hogy ne krepáljon be, és eddig kifogástalanul működik.

Tökéletes itató

2 éve vásároltuk, szinte 0-24-ben megy, semmi gond vele. Nagyon szeretik a cicák, rendszeresen isznak belőle. A szűrőt egy idő után kivettem belőle, úgyis 1-2 naponta kapnak friss vizet. Többen írták, hogy megállt a motorja. Nálam is volt ilyen, elég kemény a víz és a vízkő is teszi a dolgát. Szét kell szedni a szivattyút, 4 darabra (szivattyúház, forgórész, takaró műanyag a forgórészen, beszívó rész műanyag takaró a házon) szétjön, mindet eltakarítani és máris ömlik a víz. Nincs nagy hangja.

Nagyon szuper

2022 novemberében vettük a cicánknak ezt az itatókútat, nagyon meg vagyunk vele elégedve! 4 naponta elég tisztítani, se a szűrővel nincs problémánk, se a szivattyúval. Mondjuk mi készletben vettük, ha baj lenne, legyen pótalkatrész. Pici búgó hangja van, de nem vészes. Sokkal több vízet iszik a cicánk, mióta ez megvan.

Nem nagyon használja a cicám

Szívesebben iszik tálból a cicus és kutyus,nálunk nem lett sikere.Körülményes a tisztítása,benyálkásodik.

Az adapter tönkrement

Sajnos az adapter tönkrement és nem lehet kapni hozzá. Pedig a Cicák nagyon szerették.

Iatatja magát :)

A macsekok sokkal többet isznak, mióta ezt megkapták. Mint köztudott, a macsa ösztöneiben is megvan, hogy a csordogáló víz frissebb mint álló víz, ezért ivásra csábítja őket. Mivel a cicák veséje betegségre hajlamos, ezért különösen fontos a sok folyadék a számukra. Nagyon szeretik, sokszor relaxálnak is mellette: ilyenkor ülnek és csak figyelik megelégedetten a csordogálást.

Borzalmasan tákolmány

Nagyon rossz már a második szivattyut rendelem fél év alatt még se müködik,az adapter el tört és azt nem lehet külön rendelni amivel meg probáltam egyikkel sem megy,tehát potyára rendeltem most a szivattyut meg a szürőt,mehet a kukába fél év után.Nem javaslom senkinek.

végső megoldás

két eleven mainecoon cicánkvan, mindent is felborítanak, ez volt az első itató, amit nem sikerült nekik (vagy nem is nagyon akarják, mert a pocelánt is feldöntötték). Több, mint két éve üzemel, apróbb megingásokkal, pl. ha nagyon kifogy belőle a víz, vagy széthúzom az áramkört tisztításkor a beépített dugónál, akkor újra összedugva nem indul el, csak a ki-be húzom a 220V-ból. sokáig friss benne a víz, ritka vele a meló, és csendes (ha már nem az, akkor kevés a víz, vagy sok a szőr...

Kisállat itató - szűrő okozta hiba

Csendesen, nem csobogva áramoltatja a vizet amit a kutyák és macskák is szívesen fogyasztanak. Az eredeti szűrője viszont nagyon hamar problémát okozott. A kis fehér granulátumot tartalmazó papír zsák 2 hét alatt kiszakadt. A szűrőből így a szivattyúba került a szemcse, amitől persze megállt a propeller. Az alapos tisztításhoz teljesen szét kellett szedni a szivattyút, de így már újra működik.

Nem csobog

Három hete rendeltem 4 felnőtt kijárós cicának, hogy biztosan eleget igyanak nyáron. (Bent van elhelyezve.) Iszogatnak belőle és végülis az a lényeg, de csobogó hang helyett csak (enyhe) géphangja van sajnos. Ahogy a leírás is említi a vízcsobogás ivásra készteti az állatokat, ezért ez fontos lett volna. Ha beletámasztok egy szilikon konzervfedőt, akkor már van hangja a víznek is, de jobb lenne, ha nem kellene belerakni semmit. A víz legalább mindig friss benne, remélem sokáig jó lesz még. :)

A szivattyú két hónap után tönkrement

Nagyon jó itató, a cicák (3) szeretik, még az is, aki csak vendégségben van nálunk és otthon nem ilyenből iszik. Könnyű tisztítani, feltölteni. Sajnos a szivattyú 2 hónap után leállt, a rendszeres tisztítás ellenére. Az előző itató legalább 2 évig működött, es azért cseréltem le, mert bosszantott, hogy csak ennyit bír...! Ez így nem túl gazdaságos, ha minden második hónapban rendelhetek új szivattyút.

Lucifer kedvence

Amiota megvan csak ebből iszik a cicám. Ha nincs bekapcsolva szól , hogy nem működik...😻

romlott a minőség

A harmadik ilyen itatókutunkat rendeltük meg. (Lakás több pontján is el van helyezve). Az első kettő nagyon jó, de sajnos most már az újabb dizájnt kaptuk. Sajnos a táp szét volt esve, amit nekünk kellett megjavítani. Szerintem romlott a minőség az új dizájnnal 😞

Hamar megbarátkozott

Nálunk egy jelenleg 4 hónapos MaineCoon cica használja, aki vízimádó, ezért is szerettünk volna neki egy itatókutat, ami hasznos, nagy, csendes és mindig friss érzetű vizet biztosít neki. Az első pár órában csak nézegette és pocsolt, de azóta többször is felkeresi és iszik belőle. Első beindításnál a vártnál nagyobb volt a hangja, de párom lejjebb vette max-fokozatról így észre se venni hogy megy,ahogy több vélemény is írja :)
Mindet mutat