
28 értékelés a következő termékről:Savic Oscar fedeles macska WC
Töltse fel termékfotóját|
Mi???
A cicawc-vel nem vagyok elégedett.
Az ajtó nem passzol, 2-3 cm-es hézag van, ez miatt kijön a szag.
Mérete megfelelő.
Üdvözlettel
|
Jó
Ár érték arányba szuper, negatívum hogy az ajtó nem zár tökéletesen.
|
Szuper
Nagyon jó, annyi hátránya van, hogy az ajtó nem teljesen fedi a kijáratot
Gyenge es rossz fedel illesztes
Nagyon rossz a fedel illesztese, gyenge es nem is zar rendesen. Emiatt sajnos a pisi ki tud folyni a fedelen keresztul. Mizu cicank nem is erti, nagy szemekkel szaglassza korbe az almot... Par honap hasznalat utan inkabb rendeltunk masikat.
Borzalmas minőség
Tavaly ugyanezen az áron vettem fedett macska wc-t a Fres*****-ban, de zongorázni lehet a különbséget.
A tető nem pattan rá az aljzatra,így emelve csak üresen rakd arrébb.
A lengőajtó befelé áll így nem látom értelmét felrakni.
Az anyagminőség katasztrófális,nem masszív!!!!!!
|
Az ajtó hibás
A müanyag ajtó pántja folyton lejár.
Ez ront a használat minőségén
|
Tökéletes
A mi cicánk már lassan 2 éve használja és tökéletes, minőségben is, semmi repedés vagy törés nincs rajta, nem is értem a többi véleményét 🤔🤔🤔 Csak ajánlom bárki kérdez ezzel kapcsolatban! 5* 🙌🏼🙌🏼🙌🏼
|
Szuper
A himalája cicánknak vettük. Negyon sok segítséget nyújt.
Szétesik
Az első egy-két hétben letörtek a tartófülek, később hatalmas repedések jelentkeztek az alján. Nagyon gyenge minőség
Tökéletes macskaWC
Másodjára vettem meg. No nem azért, mert elromlott volna :) Nekem egy közepes termetű birman cicám van, elfér benne ülve és állva. Másodjára az édesnayám kiscicáját leptem meg, aki egyfolytában ásott és ásott, amíg ki nem sepert mindent a földre....söpörni kellett utána 0-24. Ezzel ez is megoldódott.
|
Strapabíró, könnyen tisztítható
Nagyon jó kis alom tálca kis ajtóval :) könnyedén tisztán lehet tartani és a cica is nagyon szereti. Én nagyon ajánlom minden gazdinak.
|
Nem illeszkedik az ajtó
Nem sok értelme van, mert az ajtó nem illeszkedik. Le is vettem róla, de szerencsére szereti a cica a fedetlen almot..
Megfelel teljesen
En naponta ketszer is takaritom szoval teljesen rendben. A mi macskank szegyenlos es nem tud WC-zni nyilt talcaval, ami egyebkent is koszos es mindenfele megy a piszok. Ez teljesen korrekt. Az aki itt azt hangsulyozza hogy jon belole a budos annak ajanlom a budi gyakori takaritasat.Total rendben.
Nem tökéletes
A cicánk szinte azonnal elfogadta, szép és jó a mérete, de az ajtó nem illeszkedik pontosan. Így a szagoktól nem véd.
|
Megfelelő
Nagy és kényelmes, a cicám szereti használni!
Az összeszerelésével akadt egy kis nehézség, a fogantyúja nem illeszkedik be a helyére, viszont ez nem nagy baj, anélkül is remekül használható :)
egész jó
Sajnos, az ajtaja nem záródik megfelelően, amúgy ezen kívül nincsen probléma a termékkel
Nekünk nem jó választás ...
Mivel fix helyen - lényegében két szekrény között - van a kialakított, megszokott helye az alomtálcának, így annak tisztítása során kellemetlen, hogy a fedél folyamatosan lepattan a helyéről. A zárófülek minősége és kialakítása nem megfelelő, könnyen szétpattan, - pláne ha van is az alomban valami. Továbbá az anyag minősége, és vastagsága sem megfelelő ... maximum két hónapot jósolok neki. A három évvel ezelőtt szintén az oldalon vásárolt tálca - az is fedett!! - lényegesen jobb minőségű volt.
nem ajánlom
Sajnos én is azt tapasztaltam, hogy rés van az ajtónál és minden szag kijön, hiába fedett.
|
A legjobb!
Kiváló ár-érték arány, a legjobb a piacon. Több darabot is vásároltam a termékből. Könnyen összerakható, szétszedhető, és tisztítható. Minden cica azonnal elfogadta. Elegáns design.
|
Nem ér semmit
Hatalamas rés van az ajtónál, kijön a szag. Így semmi értelme annak, hogy fedett.
