
9 értékelés a következő termékről:Savic Iriz peremes alomtálca - 42 cm
Töltse fel termékfotójátMinden értékelés (9)
|
kiválo
Macskanak elég nagy, strapabíró anyagú, könnyen tisztítható
|
Jó ár/érték!
Nyuszinak vettem, teljesen jó a mérete. A pereme nélkül könnyen hajlik, de ettől függetlenül jó.
|
Remek
4cica mellett nagyon sokáig ezt használtuk. Néha ugyan lekapta egyik-másik a peremet a nagy kaparászásban, de egyébként teljesen jól bevált. Sokkal kevesebbszer fordult elő, hogy kikapartak almot vagy nagyon a széléhez tojtak. Persze az állva pottyantó így is rá tudott alkotni a peremre. :D Vettünk egy másodikat is, így mindig megfelelően ki tudtuk tisztítani. Csak azért váltottunk, mert kinőtték, így fedett alomra tértünk át, ahogy felnőttek.
|
Ajánlom
Kölyök macskának tökéletes méretű. Nem túl magas a pereme, könnyű, nem hajlik, nem rideg műanyag.
|
Tökéletes
Tökéletes arra amire szánták.
|
Megfelelő
Itthon egy nagyobb, fedeles alom tálcát használunk, viszont a nyaralónkba ez tökéletes! Kisebb, praktikusabb, könnyű és hála ezt is előszeretettel használja a cicánk :)
|
Bevált
Csak arra az időszakra vettem, amíg az új kiscica összeszokik a nagyobb cicussal. Kis cicának átmenetileg teljesen szuper.
Néha a nagyobb cica is megirigyelte, és bele ment egyszer-kétszer. :D
|
Szép, de kicsi
Nagyon szép, de csak pici cicáknak ajánlom. Nálunk nagyon hamar le kellett cserélni, mert mindent kikapartak belőle.
Alomtálca
Klasszikus darab, én a mai napig alomtálcát veszek aa cicáimnak jelenleg ez a a Savic és nagyon elégedettek vagyunk vele.
