
14 értékelés a következő termékről:Brit Care Grain-Free Sterilized Weight Control
Töltse fel termékfotójátMinden értékelés (14)

7 kg
Büdös széklet
Sajnos a mi cicáinknak is nagyon büdös a széklete, mióta ezt eszik, pedig összetevők alapján szuper táp lenne :(
váltani fogunk másik termékre
Ami jó benne, hogy a cicáim szeretik. Nagyon sokat isznak rá. Hiába fokozatosan szoktattam át erre a tápra őket, lágy a székletük. Emiatt sokszor az almon kívül pottyan le a vége. Váltani fogunk más termékre.
|
Oké
Nagyon jó táp szerintem, de az utolsó 1 kgt nem ette meg a 8 cicám valamiért.
|
Szeretik
Nagyon jó és eszik mind a ketten. Egyik cicám csirkeérzékeny, de mióta ezt eszi nincs semmi baja.
Nem rossz de...
Én brit kék macskámnak vettem 7 kg váltani pont aki képen van ilyen cicánk van...egészséges szép cica nagyon szép lett a szőre de...nekem széklette gondom van borzasztó büdős és túl laza... tápra rengeteget iszik a macska sokkal többet mint a többinél eddig....nekem az jön le valami nem oké a táppal ha ennyit kell rá igyon túl sós lehet...Nagyon szereti egyébként kár érte
Imádják
Fogyókúrás tápnak vettem és bevált. Imádják a cicák. Évek óta a haircare fajtáját eszik és nem unják meg, kár hogy azt itt nem tudom beszerezni :(
|
Jó recept
Akár csak a csirkés, ez is visszatérő táp lett nálunk. Szeretik, és jót tesz az emésztésüknek. Szintén a négyszögletes alak miatt, a habzsoló, keveset rágó cicáknál evés után közvetlenül visszajön néha. Pedig jó dolog, hogy rágásra készteti őket.
|
Részben elégedett
Szerencsére a macsek eszi, bár korántsem olyan lelkesen mint a purizon t ette, a nagyobb baj azzal van h mióta ezt kapja elviselhetetlen szagú a WC termék... Én nem tudom mi rohasztja meg a belét szegénynek, de legközelebb tuti nem ezt vesszük. Párommal alig várjuk hogy elfogyjon 😀
|
Vélemény
Nagyon jó macskatáp, a cicám imádja, viszont nagyon kár, hogy nincs 2kg-os kiszerelés egyik fajtájából se! Ha ezen változtatnának nagyon jó lenne, ugyanis én több fajtát szoktam egyszerre venni a cicámnak ( máshonnan ) mert hamar megunja az egyfajta ízt egy idő után, így felváltva adom neki. Imádom a zooplust de sajnos ezt a tápot mindig máshonnan kell vennem mert egyszerre 7kg-ot több fajtából nem fogok venni.
|
Britcare
Nagyon hatásos túlsúlynál is! Kb 2 hónap alatt látható a különbség. Ízre szerintem nem a kedvence a cicának, tehát nem habzsolja egyből, de összességében mindig elfogy az utolsó szemig.
|
Hasmenést okoz
A macskának mindig hasmenése van tőle, hol enyhébb, hol erősebb, attól függ hogy mennyit kap belőle.
Felejtős. És drága is.
Tökéletes
Nagyon válogatósak a cicáim, sokféle tápot kipróbáltunk és mindegyiket megunták pár hónap után. Viszont ennek a tápnak a sikeressége töretlen, megtaláltuk a kedvencünket. :)
Hipoallergén diéta miatt
Hipoallergén étrendre kellett váltanunk és ez a táp szerencsére nagyon ízlik az egyébként válogatós cicámnak.
|
Eredményes
Haspók kiscicám rendszerint befalta a sajátján túl az összes “maradékot” amit a másik későbbre tartogatott volna, amitől viszonylag rövid idő alatt megpocakosodott, így egy pár változtatásra volt szükség így egy olyan tápra is ami kicsit segít kordában tartani a súlygyarapodást. Minden egyéb változtatással együtt elég eredményesen sikerült a pocakot lejjebb adni és a súlyát stagnálnó pályára tenni :D És persze nem utolsó sorban imádja a tápot. :) Magas a hús tartalma és gabonamentes is :)
