
2 értékelés a következő termékről:Schmusy Ragout Kitten szószban 22 x 100 g
Töltse fel termékfotójátMinden értékelés (2)
|
Nagyon jó!
Nehéz volt kiscicám részére megtalálni a neki megfelelő nedves tápot mert szinte mindentől híg széklete volt. Sokmindent próbáltam, aztán rátaláltam a Schmusy termékcsaládra. Nagyon szereti a szószt, amiben a husi van, örömmel fogyasztja. Örülök, hogy találtam olyan kiscica ételt neki amit nagyon szeret és az emésztésének is jó! Ár érték arányban is kiváló. Nagyon ajánlom!
Fura szag
A mi cicánk nem eszi, egyszer belekóstolt de azóta sem hajlandó megenni, így továbbadunk rajta. Összetételeiben elég jó, viszont nagyon érdekes erős szaga van.. marhásat rendeltünk.
