10 értékelés a következő termékről:animonda Carny Kitten gazdaságos csomag 24 x 400 g
Töltse fel termékfotójátMinden értékelés (10)
|
Legjobb 10/10
Imádja a cicám, az utolsó falatig megeszi.
Másik eledeleket ott hagyta és elfalatozgatta nap közben de ezt egyből benyomja.
Ráadásul az összetevők is jók.
jó minőség jó áron
Mind a két féléves kölyök macskám imádja, és én is nagyon elégedett vagyok az árával, úgyhogy ez tuti marad nekik felnőtt korukig :)
|
Szuper!
6 hetes babacicák és mentett vad anyukájuk nagyon szeretik. Próbáltunk már többmindent, válogatás nagyon ment. Ez szerencsére bejött és a tartalmával is meg vagyok elégedve.
|
Jó termék
Lassan 4hónapos cicánk szereti, jó választás volt és magas a hústartalma :)
Jó minőség, alacsony áron
Drágább kölyökeledeleket is néztem, de ennek jobbnak ítéltem az összetételét, szóval szerintem jó ár-érték arányú. A kiscicám is szereti, szívesen eszi.
Nagyon jó
Jókedvűen eszi a kiscica, az összetételével is nagyon elégedett vagyok.
|
Az eddigi legízletesebbnek tűnik!
Sosem hallottam még a cicáimat hangosan csámcsogni evés közben... eddig :D Herceg nagyon válogatós, de ezt 2 perc leforgása alatt hangosan nyammogva/csámcsogva fogyasztotta el, élvezet volt nézni :) Én a marha & szárnyas ízt vettem 6x400g próbaképpen, de egész biztosan a többi ízt is meg fogják kóstolni hamarosan. Csak ajánlani tudom!
|
Szuper
Szelektív hulladékgyűjtés miatt esett erre a választásunk elsősorban, mivel alutasakos junior/kitten kajában nem találtunk szelektíven gyűjthetőt a royal canin-on kívül, az viszont iszonyat drága három cicára. Teljesen elégedettek vagyunk és a cicák is imádják, csak úgy habzsolják befelé és a termék leírás alapján megfelelő, minőségi kölyöktápnak tűnik.
|
Jó
Nálunk mind 2 cica eszi, nem volt gond.
Árkategóriájának legjobbja
Az összetétele nagyon jó, sok nála drágább eledelnél is jobb. Minden megvan benne, ami a cicám egszséges fejlődéséhez kell, és nagyon szereti.
