
5 értékelés a következő termékről:Laguna kaparófa
Töltse fel termékfotójátMinden értékelés (5)

Krémszín
Nagyon jó
Pont olyan amilyen a képen élőben még szebb stabil jó nagy
|
Cicabútor
A cicáim szererik, de instabil. Egy 4,5 és egy 8,5 kilós cica használja, kileng amikor másznak, vagy kergetik egymást rajta, de sosem borult fel:) A felsö kosáron megy altalában a veszekedés, az oldalsót sosem használták.
|
Szép, de...
Olyasvalaki készítette ezt a kaparófát, akinek nincs saját cicája. Valaki elmagyarázhatná, hogy tudna a macska a felső kosárba ugrani... mivel nagyon magas a pereme... Tehát teljesen hibás konstrukció. A kaparófa nagyon jól néz ki, azonban nem felel meg a célnak. Puha anyaga benne marad a karmokban és a perzsa macska hosszú szőrébe is beletapadnak. Ha nem figyelek oda, akkor lenyeli!! Veszélyes!
|
Szép de instabil
A cica nem egy apró termet, nincs egészen 5 kilo, sajnos nagyon billeg használat közben az egész, bár ez őt nem zavarja.
Nincs tapasztalatom más kaparókkal, de szerintem ez így gyenge kivitelezés. Kissé vegyesek az érzelmeim, mert jobbra számítottam.
|
Elegans, massziv fa
Nagyon szep es relativ massziv. Szinten jo, hogy az oszlopok vastagabbak, mint mas kaparofaknal.
Egyetlen gond, hogy a legfolso kosarat egyik macskam se akarja hasznalni, a perem miatt nem mernek beleugrani sajnos.
