
16 értékelés a következő termékről:Sanicat 7 Days Aloe Vera macskaalom
Töltse fel termékfotójátMinden értékelés (16)
|
Szuper
Mindig ezt rendelem! Csak ajánlani tudom.
|
budos
Nekem nagyon nem jött be, nem csomosodik, hamar kell cserélni, és a sok pisitol már hihetetlen budos lesz.
|
Tapasztalatom 🐯
Nekem bevált, jó illata van nem csomósodó ahogy tapasztaltam. Ezt szoktam keverni a Trigerino Nuggiest -púder illatú alommal ami meg csomósodik. Számomra drága lenne ha nagyobb mennyiségben venném míg a másik 14l és jó áron így mindegyikből rendelek és össze keverem. Finnyás cicám van sűrűn kell takarítani de így több hónapig elég. 🐱 (egy kis hibája van hogy a mancsokra néha rá tapad így lehet máshol szóródik le nem a cica szőnyegen)
Remélem segítettem másnak is az én tapasztalatommal 😊
|
Elmegy
Illata jó, szépen elfedi a szagokat, de a pisicsomók szétesnek és le is ragadnak
|
Alom
Nem csomósodik, a szagokat hamar kiengedi az alomból. Nekünk sajnos ez a termék nem vált be.
Nem praktikus
A kicsi szemcsék miatt könnyen ragad rá a cica tappancsára, így az egész házban találni lehet alom darabokat. Továbbá a szagokat sem fedi jól, sűrűn kell cserélni 😕
|
Csalódás
Az itteni vélemények miatt választottam a terméket. Sajnos csalódnom kellett.
Mivel aprószemcsés, a cica szobákon keresztül potyogtatja. A macskaalom előtti macskalábtörlőből sem tudtam kiporszívózni. Az egész lakás tele van vele, sokkal durvábban, mint a szilikátossal. Kb 3 nap után büdös, hiába teszek bele illatosítót.
Kár, mert nagy reményeket fűztem hozzá.
|
Alom
Jó az illata az tény, viszont egyáltalán nem csomósodik, nem lehet jól takarítani.
|
Macskaalom
Nagyon elégedett vagyok vele elfedi a a szagokat még 7 nap után sem lehet érezni. A cicám nagyon szereti.
nagyon jó
remek szagtartó és nem hordja szét a macsek az egész lakásban.
|
Kiváló
Két cicám is van; mindkettő szerette mert nem porzik. Egyik cicám allergiás így ő igen érzékeny a porzó almokra. Jól csomósodik így a tisztítás is egyszerű és mellette jól tartotta a szagokat.
|
kedvenc
Kedvenc alom
|
Túl sok
Sajnos nem lett a kedvencem, iszonyú erős illata van a többihez képest, maximum másik alommal keverném össze, így is tettem, hogy ne legyen ilyen olyan erős, de sajnos nem újravevős:(de ettől függetlenül lehet másnak bejön, mert más hibája nincs!:)
|
very good
lehetne olcsóbb is, nekem bevállt ez heti egyszer cserélem, így kényelmesebb mint a csomósodó, jól zárja a szagokat
|
Sanicat 7 Days
A szilikonosról váltottam erre az alomra. Tetszik, hogy nem szóródik annyira szét, mint a szilikon szemcsék, nincs tele vele az alomtálca környéke. Kb. egy hét után érezhető szag.
|
Macskaalom
Eddig 3 féle szag semlegesítős almot próbáltunk, ezzel együtt, de mást már nem is fogunk. Mivel nálunk ez volt a legfontosabb szempont, pozitív csalódásként ért, hogy tényleg 7 napig tart a jó illat az alomban, másik kipróbált almokkal ellentétben. Ráadásul a cica is szereti, egyáltalán nem porol, kis szemcsés, nem csomósodik és tényleg nagyon kellemes, tartós illata van. Nekem még + pont, h papír csomagolásban van és kis kiszereléses, amiből kényelmesen önthető.
