
14 értékelés a következő termékről:Sanicat csomósodó macskaalom marseille-i szappan illattal
Töltse fel termékfotójátGyenge
A márka gyapot illatú verziójához képest nagyon silány
|
Nem ajánlom
Kipróbáltam. Sajnos sem állagra, sem illatra nem jó, akárha sódert tettem volna az almostálcába. Csomósodási képessége nulla. A szaga kellemetlen, erős és tolakodó. Nagy nehezen elfogyott másik alommal keverve. Soha többet.
|
Minősége már nem az igazi
Az első vásárlás és használat alkalmával nagyon jó véleménnyel voltam erről az alomról.
Nem tudom mi történhetett másfél-2 hónap alatt, de a minősége borzasztó lett. Abszolút nem csomósodik, a vizeletet nem köti meg rendesen, a csomók szétesnek és rátapad a tálca aljára, valamint így egyáltalán nem gazdaságos.
Kár érte, mert az illata nagyon jó és nagyon tartós.
Sanicat csomósodó macskaalom marseille-i szappan illattal
Szétestek a csomók takarításkor és folyamatosan letapadt az alomtálca aljára. Pozitívum, hogy nagyon jó az illata.
|
Jó illat, megkötőképesség, de aprószemű
Tényleg nagyon jó illata van és nagyon erős a csomósodó képessége. Szerencsére a macskám agilis, nem érzékeny arra, hogy milyen almot kap :).
Egy negatívum: képek alapján azt hittem, hogy nagyobb szemű, de sajnos nem, így hiába van szőnyeg a wc-je előtt, akkor is széthordja a lakásban. Nagyon örültem volna neki, ha nagyobb szemű az alom, már azt hittem, hogy megtaláltam a befutó terméket...
|
Borzalmas, nem ajánlom
A pisicsomók egyből szétesnek amint hozzáér a lapát, az illata pedig már nagyon tolakodó, kellemetlen. Ráadásul most már biztos vagyok benne, hogy az erős illat miatt nem használták szinte soha a macskáink az egyik zárt vécéjüket (abban ez volt)
|
Egy álom
Nekünk nagyon bejött a termék nem porol jó illata van nagyon jól csomósodik hamarabb kellett volna váltani. Vegyétek nyugodtan.
|
Mellé végzi a dolgát
Nem használja a macska, mellé végzi a dolgát, valószínű az illatosítás miatt. (Biolux macskaalmot vettem előtte, azt szereti.)
|
Eddigi legjobb
Ez az alom nagyon szuper!! Bátran ajánlom ! Nagyon szépen csomódosik nem esik szét a pisi gyönyörű labdává csomósodik össze benne a pisi és egybe ki lehet venni ! Nem tapad le az alomtálca aljára a pisi ! Nem ereszti a szagokat ki! Egyáltalán nem porol! Úgy érzem megtaláltuk a tökéletes almot a kiscicánknak ! Pedig nagyon féltem , mert a kommentek nagyon megosztóak voltak róla és berendeltem 2x 10 litert belőle ! Az ára pedig nagyon gazdaságos!
|
Eddigi legjobb
Ez az alom nagyon szuper!! Bátran ajánlom ! Nagyon szépen csomódosik nem esik szét a pisi gyönyörű labdává csomósodik össze benne a pisi és egybe ki lehet venni ! Nem tapad le az alomtálca aljára a pisi ! Nem ereszti a szagokat ki! Egyáltalán nem porol! Úgy érzem megtaláltuk a tökéletes almot a kiscicánknak ! Pedig nagyon féltem , mert a kommentek nagyon megosztóak voltak róla és berendeltem 2x 10 litert belőle ! Az ára pedig nagyon gazdaságos!
|
Nekünk bevált!
Fapellet almot használtunk. De ezeknek tavaly háromszorosára nőtt az ára, a klasszikus macskaalmok között kell olyat találni ami megfelel a két macskánknak.Kísérleteztünk, a bajszosoknak tulajdonképpen teljesen mindegy volt, mindegyikbe gondolkodás nélkül végezték a dolgukat.Legolcsobbtól a legdrágábbig próbálgattuk minden összetételt. De többek között ez a márka és fajta bevált.A hurkákon megtapad az alom, és az a vizeletet amit a mi macskáink termelnek megköti rendesen.Mancson nem hordják szét
|
Borzasztó
Porzik nagyon. Gyenge, széteső csomók,amik a legtöbb esetben le is tapadnak az alom tálcaba. Szagmegkötés zéró! Szappan illata is alig 2 napig ha volt. 4 nap után már kifejezetten büdös. A cicán is látni hogy nagyon nem bírja. 10 nap után kuka!
Soha többé!!
|
Nekünk bevált
Finom az illata. Kb. két hétig meg is tartotta. Jól csomósodik, nem ragad le az alomtálca aljára, még akkor sem, ha oda kerül a pisi. Kb. 4 hétig elég volt egy zsák. (van még ezen kívül két alontálca) Két cica használta. Még kísérletezem más almokkal, de ehhez lehet visszatérek, mert összeségében bevált.
|
Van amiben jobb az átlagosnál.
Nem mindenben felel meg a termekleirasnak. Inkabb kis-kozepes szemu, de a cicak kicsit hordjak csak szét. Takarításkor a csomok konnyen szetesnek, szaga szekleturiteskor erosebb, de utana nagyon jol megkoti a szagokat. Az enyhe szappanillatot 5 nap utan is erezni.
Pozitív, hogy egyaltalan nem porzik.
